Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyiben más a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyiben más a szerelmetekkel szexelni, mint csak ugy valakivel?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Sosem voltam szerelmes. De biztos jobb érzés lehet.
2016. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túl sok összehasonlítási alapom nincsen, de ha valaki olyannal van lehetőséged csinálni akibe szerelmes vagy, valahogy sokkal meghittebb és sokkal jobb érzés még akkor is ha nem éppen romantikus formában zajlik, hanem vadabbul. Leginkább lelkiekben más ez és abban, hogy már van tapasztalatotok egymáshoz, és tudjátok mit szeret a másik stb.
2016. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szerelmemmel szinte mindig szeretkeztünk!

Csak úgy valakivel, többnyire szexeltünk.

Mindkettőnek meg van a maga "szépsége" :)

40Ffi

2016. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Sose szexeltem még olyannal, aki iránt nem voltak érzéseim.
2016. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább az a lényeg mi van a sex elött és után.

A szerelmeddel összebújsz,simogatod stb...egy sexpartnernél pedig,ha meg volt az aktus akkor fürödj,öltözz azt viszlát legközelbb.

2016. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nem feltétlenül értek egyet! De nyilván nem vagyunk egyformák. Én egy szexpartnert is tudok majdnem úgy "szeretni" az alatt az alkalom alatt, mintha sokkal több lenne egy alkalmi partnernél! 40+Ffi
2016. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Bevallom őszintén,nekem a SZERELMEIMMEL is pont olyan volt a szex mint egy alkalmi ismerőssel...De gondolom,ennek az az oka,hogy nálam ha "eljött a szex ideje" akkor az mindig KIZÁRÓLAG a testiségröl szólt...Azaz olyankor NEM VOLT MÁR "szerelem,meg érzések",csakis a nyers szexuális vágy meg a szétkefélendő hölgy...SZERELEMRÖL csakis a kölcsönös kielégülés után lehetett újra csak szó...
2016. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizony az nagy "szerelem" lehet ha közben más nőkkel is...
2016. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!