Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyagi biztonság feladása a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi biztonság feladása a szerelemért?

Figyelt kérdés
Érvek, ellenérvek, átélt tapasztalatok érdekelnének

2016. szept. 18. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez azért elég tág fogalom így....


Ebbe beletartozik az is, hogy ki hol dolgozik, mennyit keres, saját lakása, vagy háza van e...


Ergo, ha mondjuk az egyik félnek akinek van egy saját szép lakása, vagy háza, mondjuk nem lenne hitele sem, és lenne egy jó munkája jó keresettel, szóval tökéletesen el tudja tartani magát és nem függ senkitől.....De a másik viszont messze lakna, és az anyagilag biztos alapokon állónak kéne otthagynia mindent, de a másik mondjuk egy albérletben lakik épp hogy kijön a fizetéséből, noss.....Baromira nem adnám fel azt a biztonságot egy szerelemért.

2016. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerelemből nem tudsz számlát befizetni, kaját venni, albérletet fizetni.


a híd alatt meg kemény és hideg a föld.

2016. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
57%
Az anyagi biztonság fontosabb, hiszen akárhogyan is ígéri a párod nem biztos, hogy életed végéig veled marad. Akkor pedig csak magadra számíthatsz, de semmi pénz nèlkül nem lehet élni.
2016. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ez kérdés, az még nem volt igazán szerelmes. A szerelem ugyanis hozhat boldogságot a szegénységbe, de a gazdagság a szerelembe soha.

Én úgy váltam el az első feleségemtől, hogy nem volt gyomrom cigánykodni, vagy az ügyvédek harcát figyelni. Hátrahagytam mindent, csak egy erősen mínuszba hajló folyószámlát hoztam magammal. A második feleségem jómódú családból származott. Otthon kitagadták, amikor velem, az akkor éppen nincstelen, lyukas farmerban flangáló kis senkivel kötötte össze az életét. Ő ezt nem bánta, és azóta sem bánja. Sok-sok évet lehúztunk együtt, voltunk fent is, lent is. A gyerekek már kirepültek, de egy dolog azóta sem változott; hogy egymással, egymásért éljünk.

2016. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor leszek én aki a szerelmet választja. Pénzt bármikor lehet keresni, szerelmet nem. Mondjuk nem tudom mi az a szitu amikor a kettő kizárja egymást.
2022. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!