Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, h én majd csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, h én majd csak 30 évesen akarok szülni, amikor már megvan, lesz, minden háttér? Nem 18, meg 19 évesen?

Figyelt kérdés
normalis válaszokat. leosztás, veszekedés nélkül ( ha lehet, bár ezen az oldalon.. ). aki olyat ir, annak a válaszát törlöm. 20, l
2010. ápr. 23. 20:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj.Neked van igazad.Semmire hogyan alapitsál családot?Fordítva sokkal nehezebb.
2010. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Üdv! Az ébn bnőm se akar szűlni korán bár én nem bánnám ha legkésőbb 25.évesen lenne baba, én pl nem szeretnék 80 évesen szülőire menni! :D 22f
2010. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Már bocsi mért lenne gond? Te akkor szülsz amikor akarsz. Én is ennyi vagyok és már szeretnék babát. Most értem el azt, hogy megvan mindenem. Saját lakás, jó állás, szuper párkapcsolat. Még nem vagyok férjnél, de ez nem akadály. Most már ha úgy lenne egyedül is bevállalnám. Még kell legalább fél év, hogy kimenjen belőlem a fog.gátló hatása. Utána jöhet a baba. 29/N.
2010. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
azért mert itt egyesek leosztottak, h márpedig minél előbb szül vki, annál jobb.. én nem akarnám, h 1 gyerek elrabolja a fiatal éveimet. nem vágyam a pelenkacserélés :DD
2010. ápr. 23. 20:39
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem baj. Tök normális, hogy szeretnél majd biztos hátteret a gyerekvállaláshoz.
2010. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

sokkal jobb igy

mondjuk én korábbra tervezem, persze azért is, mert barátom idősebb tőlem és az aranyközéputat kell megtalálnunk, hogy mindkettőnknek ideális legyen hozzá a kora

de az anyagi háttér mindennél fontosabb.Nem lehet csak úgy belevágni

2010. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
24%

Alapvetően nem baj. Az viszont tény, hogy kb 25 éves kor fölött minden egyes évvel nagyobb az esélye, hogy a gyerek valami betegséggel születik (én főleg emiatt szülnék fiatalon, nem akarok beteg gyereket...). Azt is tényként lehet kezelni, hogy az idősebb emberek türelmetlenebbek. Ez nem a kisbabánál okoz problémát, hanem kamaszkorban, amikor 45-50 évesen kell elviselned egy visszapofázó, lázadó tinit. Esetleg többet is, ha tesók is születnek (ami meg nagyon ajánlott, sajnos az egyke gyerekek általában sokkal önzőbbek, mint azok, akik kicsiként megtanulják, hogy nem ők a világ közepe).

Szóval a nagy korkülönbség macerás. Amikro megszülettem, a szüleim még albérleteztek, iskolába jártam, amikor megszerezték az első házukat. Soha nem éreztem, hogy hátrányban lennék emiatt. Viszont hatalmas előnyként könyvelhetem el, hogy a kiskori emlékeimben az él, hogy anyukám fiatalon egyáltalán nem bánta, ha a játék kedvéért fel kell forgatni a lakást, nem csak hajlandó volt velem játszani, de még élvezte is. Az ismeretségi körömben az idősebb anyukákon inkább azt látom, hogy nyűg nekik a gyerek, mint öröm, nincs türelmük vele gyurmázni vagy legózni órákig, és már kiabálnak, ha nem pakol össze a gyerek maga után.

Na elég zavaros lett, de szerintem ezek miatt sokkal jobb korábban szülni.

2010. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szülsz, amikor te akarsz, ne érdekeljen ki mit gondol.

Amúgy nem tudom honnan veszed, hogy törlöd annak a válaszát akié nem tetszik :D Ez itt nem így működik :)

2010. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Hmm... azt hiszem, le leszek pontozva :D Szerintem az anyagi háttér nem minden, a boldog gyerekkort nem befolyásolja.

Ja és eszembe jutott még valami: állítólag az ember akkor éli a második fiatalságát, amikor kirepültek a gyerekek. Ha korán szülsz, akár a negyvenes éveidben már nem kell a gyerekekkel foglalkoznod, utazhatsz, stb., nem pedig hatvanévesen, amikor már kínoz a reuma és úgy egyáltalán sehova nincs kedved menni. Na mindegy, nekem ez a véleményem, talán értékesnek számít ez is :)

2010. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
szerintem nem gond :) Én AZ ideális kort 25-30 közé teszem első babának :) Amikor befelyezed az egyetemet, vagy a fősulit, állást vállalsz, vagy csak a pároddal megalapítjátok a megfelelő anyagi háttért...
2010. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!