Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, h én majd csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, h én majd csak 30 évesen akarok szülni, amikor már megvan, lesz, minden háttér? Nem 18, meg 19 évesen?

Figyelt kérdés
normalis válaszokat. leosztás, veszekedés nélkül ( ha lehet, bár ezen az oldalon.. ). aki olyat ir, annak a válaszát törlöm. 20, l
2010. ápr. 23. 20:31
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
ok, de nem megy mindenki orvosira :) én, jobb esetben 25 éves koromra befejezem. :)
2010. ápr. 23. 21:24
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, látom van rajtam kívül is itt olyan "hülye", aki orvosira adja a fejét:D

Kérdező: Kellenek az olyanok is mint mi, hogy 30 évesen legyen kinél gyermeket szülnöd:)

2010. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
ehh.. nem is mondtam, h nem kellenek!! a fél családom is erre adta a fejét, habár nem mindenki orvos, de eü-sök. :))
2010. ápr. 23. 21:39
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy nőnek igenis legyen gyereke 25 éves korára ha van rá lehetősége és jó kapcsolata.
2010. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az ilyen társadalmi elvárások és nyomás miatt szülnek azok a nők is,akikre egy kutyát nem bíznék,nemhogy gyereket.Dehát kell,mert mit fognak szólni,hogy Gizike még nem tolja a babakocsit pedig már benne van a korban.Jesszus.Nem csak a megfelelő társ és az anyagi feltétel számít,hogy kiből lesz jó anya vagy,hogy ki akar egyáltalán anya lenni.Vannak nők,akik már egész fiatal koruk óta tudják,hogy mennyi gyereket szeretnének stb.És vannak,akikben nincs meg az anyai ösztön és másképp élik meg a teljes életet.Csak azért ne is szüljön,mert 25 évesen már illik.
2010. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Szerencsére kihagytam három oldalnyi (gondolom értelmetlen vitáról szóló) előzményt, úgyhogy igyekszem függetlenül és a véleményedet tiszteletben tartva válaszolni.

Sokaknak ez azért nem tetszik -köztük bizonyos szinten nekem sem-, mert az emberekben benne van a mai dolgok minden háttere. Tehát az, hogy a magyarság egyre fogy, hogy te vagy az élő példa arra, amilyen gondolkodásmódot a korodbeliek többsége képvisel. Nehéz ezt megfogalmazni, hogy ne úgy lásd,hogy kifejezetten ellened irányul az egész, és hogy megfelelően leírjam a godolataimat.

Persze te sem tudod, mit hoz az élet, úgyhogy remélem kevesebb is lesz abból a 30-ból, persze azért megfelelő anyagi háttér mellett, és több is lesz, mint egy gyereked (bár azt nem írtad, mennyit szeretnél, az egyet csak feltételezem).


Ja meg inkább szülj most, és 40 éves korodra már elmennek a gyerekek, pont mikor a legjobb leszel majd (zárójelbe azért rakok egy :P jelet is, hogy lásd, ezt az utolsót csak részben gondolom komolyan).

2010. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
én amugy se a magyarországi magyarokat gyarapitanám, szal ilyen szinten mind1..
2010. ápr. 23. 23:18
 28/28 anonim ***** válasza:
A határokon túl is csökken sajnos a magyarság száma.
2010. ápr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!