Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már együtt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már együtt olyan emberrel akivel nem volt meg a megfelelő érzelmi háttér? Mit jelent számotokra egy jól működő kapcsolat és a szerelem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, és el sem tudnám képzelni, pedig lehet így sosem lesz barátom.:( A szeremel számomra a mindent jelenti, a boldogságot.

20/L

2011. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 kérdésre: igen

2 kérdésre: mivaaa?

2011. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi kell ahoz számodra hogy egy kapcsolatban jól érezd magad?Mit jelent számodra a szerelem?
2011. febr. 8. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ezer eve.

Nem volt baratnom es talalkoztam egy csajjal... nah az szimpla dugas volt, amolyan beborozva csok es barmilyen mas erzelmi toltes nelkul...

aztan utana volt egy masik csaj is, de ott nalam kialakultak erzelmek. Ott sem volt baratnom amugy...

2011. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

együtt lenni mint kapcsolatban gondoltad v szex? szex volt persze, amikor nem volt pasim, vannak annak is jó oldalai, nem is kevés..:)

kapcsolatra is volt ilyen, hogy nem szerelemből, de meg is tanultam belőle h anélkül nem szabad.. szart sem ér, és hülyeség belemenni. anélkül nekem nem megy normális, odaadó kapcsolat.

2011. febr. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!