Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Száááánalmas. Még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Száááánalmas. Még mindig szeretem exem?

Figyelt kérdés

Egy éve szakítottunk, és most idén egy egyetemre is járunk,sőt egy karra és borzasztó.

Nem mondom senkinek, nem akarom hogy tudja, ezt így megtartom magamnak, de nem tudok mit kezdeni ezzel.

Ráadásul már van baránője is de én még mindig borzasztóan szeretem őt.

Múltkor órán ültem épp és rám írt.Mikor megláttam,annyira elkezdett kalapálni a szívem mint az állat és nem akart megnyugodni.

Eljöttem ide ebbe a suliba, fogytam 10 kilót, tanulok mint az állat, minden rendezvényen ottvagyok kb és mégsem úgy alakulnak a dolgok ahogy én azt szerettem volna.

Mégis mi a francot csináljak még?

Ha azt mondjátok hogy felejtsem el akkor én meg azt mondom hogy ez nem így megy.

Hogy felejtsek el valakit akit kedvelek?

Tisztában vagyok vele hogy ez már szánalmas...de nem tudok mit csinálni.


2016. szept. 24. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak szeretethiányod van, és ezt rá vetíted ki? Ha lenne egy másik pasi a képben, lehet 1 hét alatt elfelejtenéd az exed.

Ha ennyire szeretted, nem fogod tudni teljesen elfelejteni, és ez így normális. Minden társ hagy nyomot az emberben. Viszont ha mindig rajta kattogsz, akkor egy idő után belebolondulsz. Persze nehéz így, hogy egy suliba jártok. De ezt neked kell fejben lerendezni, más ebben nem tud segíteni. Fogadd el, hogy vége, neki már más van, próbálj meg tovább lépni, engedd el.

2016. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy nem akarom elengedni..
2016. szept. 24. 10:29
 3/11 A kérdező kommentje:
van más pasi akivel lehetne több..de nekem ő jár a fejemben mindig.
2016. szept. 24. 10:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez a baj, hogy nem akarod elengedni. Amíg ezt fejben nem döntöd el, addig sajnos marad ez a helyzet.

Tedd fel magadnak a kérdést: van esélyed visszaszerezni? Boldog a mostani kapcsolatában? Ha boldog, akkor esélytelen vagy, várni meg butaság lenne rá.

Fiatal vagy, éld az életet, és ha a sors egymásnak szánt titeket, akkor úgyis összehozza az útjaitokat a jövőben.

2016. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De épp ez éltet. Hogy talán még egyszer..ha már nem lesz barátnője akkor esetleg..Én várok.

Meg annyi mindent megtettem már ezért amiről fogalma sincs...

Borzasztó sokat és elképzelhetetlennek tartom hogy ne sikerüljön mert ilyen a világon nincs hogy valaki ennyi mindent megtesz egy emberért igazából a semmiért.

Nem?

2016. szept. 24. 10:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok mint te.Ugyanezt érzem és ugyanúgy reménykedek mint te.
2016. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt csak te beszéled be magadnak, hogy ha ennyi mindent megtettél, akkor ő majd a karjaidba omlik ismét. Ezzel csak magadat áltatod.

Szakítottatok, tehát valami nem működött. Azóta eltelt egy év, ő ráadásul tovább is lépett. Mi oka lenne arra, hogy dobja a barátnőjét, akivel elvileg boldog, hogy újra belekezdjen egy olyan kapcsolatba, ami korábban nem működött.

Lehet ez mind nyersen hangzik, de ahogy ő is, neked is tovább kell lépned, és élned a saját életed.

2016. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem kell dobnia miattam a barátnőjét

Én mondtam hogy kivárom.

Legyenek együtt én várok. Beszélünk is még facebookon néha napján, van hogy ő ír van hogy én szóval ez nem múlt még el teljesen szerintem..

2016. szept. 24. 10:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Még az sem ábrándít ki, hogy más punciját tömi az exed? Érdekes figura lehetsz te. :)
2016. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Talán mert nekem nem ez az elsődleges?! :)
2016. szept. 24. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!