Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mennyire örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire örülnétek annak, ha elektromos, intim borotvát kapnátok attól a pasitól ajándékba, akivel már egy éve együtt éltek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 22:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a barátnőd:) Szerintem ha amúgy is borotválja, akkor inkább hasznosnak ajándéknak fogja tartani:)
2010. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy sütinek jobban örülnék :D
2010. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hetente meglepem valamilyen sütivel. :)
2010. ápr. 25. 14:14
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezt lehet célzásnak is venni, legalábbis én annak érezném, hiába a párom vette és hiába 2 éve vagyunk együtt..ha együtt vennénk meg az megint más, akkor örülnék...de lehet h ezt inkább magamnak intézném.


21L

2010. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
háát, lehet, hogy én is célzásnak venném :S de te érzed, hogy milyen a kapcsolatotok
2010. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
De nem értem. Ha amúgy is borotválja, akkor miért lenne célzás?:D
2010. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%

Szia,


en örünek. habar nalam sem celozhatna a baratom ezzel semmire, mert amugy is szörtelenitek. ha pedig celozni akarna, az sem zavarni. legalabb gondoskodik a megoldasrol, ha nem tetszem neki szörösen. ez legyen a legnagyobb gondunk, hogy borotvalom-e magam, vagy nem.


Az a keres, hogy milyen alkalomra venned ezt az ajandekot. szülinapra, evforulora, szerintem gondolj ki valami mast-romanitkusabbat, nem is feltetlenül targyi ajandekot.


Ha csak egy spontan ajandek, szerintem tök jo. max nem hasznalja, ha nem kell neki, vagy visszaviszi es levasarolja masra....

2010. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
sztem sok szempontból hasznos..mivel elektromos így fel is dughatja :D vagy játszhadozhat vele xD(persze a penge levétele után xD)
2010. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Születésnapra lenne. Nemegyszer panaszkodott már h mennyire irritálja a sima borotva. Spontán ajándéknak viszont elég drága lenne, nem gondolod? Más nem nagyon jutott eszembe, meg a romantikáért kevésbé van oda mint én.
2010. ápr. 27. 13:21
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha panaszkodott a sima borotvára, akkor kéremszépen az ő általa volt célzás, vedd meg neki nyugodtan. Ha esetleg felmerül benned a gondolat, hogy zavarba jönne, akkor hagyd ott az asztalon pl valami boldogszülinapot kártyával, vagy ilyesmi, hogy egyedül találja meg.
2010. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!