Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem, hogy a párom miatt szinte minden nap írnak rólam az újságok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sztár, meg semmi ilyen. Olyan helyzetbe kerültem, a páromnak "köszönhetően", hogy egy külföldi országban lassan napi szinten van valami rólam/rólunk az újságban. Nem nívós újság, vagy valami, tipikus szennylap, mint nálunk a b betűs napilapok. A legjobban az zavar, hogy már egy átlagos, mindennapi tevékenységet (vásárlás, elmenni a kozmetikushoz, vagy hasonlók) sem tudok megtenni nyugodtan, folyamatosan attól tartok, hogy mikor látom viszont magamat valahol. (Volt már erre példa, hogy a mindennapi dolgaimról is "cikk" született)

A párom így nőtt fel, őt már nem zavarja, de én képtelen vagyok így nyugodtan élni.

Nem személyes tapasztalatot várok, mert tudom, hogy ez viszonylag ritka dolog, de bármi tanácsot , ötletet szívesen meghallgatnék, inkább a pszichés részéről a dolognak, mert fejben nem tudom ezt megemészteni...

Köszönöm előre is.


2016. júl. 27. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Ki a pasid?
2016. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ja igen, az lemaradt, hogy normális válaszokat szeretnék.
2016. júl. 27. 16:53
 3/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%

Kénytelen leszel ebbe beleszokni, vagy ugrott a kapcsolat is. Erre a párodnak nincs befolyása, tehát nem tud ellene tenni semmit. Így neked kell az új helyzethez alkalmazkodni.

Szerintem az elején a legnehezebbek ezek a dolgok, mert még szokatlan. Idővel amikor ez a mindennapjaid része lesz már te sem veszed ezt fel. Szóval igazából idő kérdése és megszokod. Lerendezed magadba. Mert új most még a dolog és nincs stratégiád, hogy hogyan is állj hozzá a dologhoz. De idővel kialakul minden és fel sem veszed.

2016. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Azt irod a párod igy nott fel, ergo tudtad, amikor osszejottel vele, hogy neki ilyen élete van. Akkor nem ertem... Pszichologus? Am Ki a parod?
2016. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Biztos nem lennék vele, utálom ha mások a magánéletemmel foglalkoznak. Én még a Facebookot sem szeretem és nincs is, azt sem tűrném ha férfi feltöltené a kötzös képeket. Fordulj ügyvédhez. Én egyszer voltam fent egy oldalon kitakart arccal amikor randiztam valakivel, abból is brutál botrányt csináltam.
2016. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Te éled meg, nem mi. Nem tudjuk.
2016. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Gondolj arra,hogy ez ugyanolyan,mint amikor faluhelyen vagy kisebb városban pletykálnak az emberről hülyeségeket,csak még meg is írják.Ez ellen nem lehet tenni,ne vedd meg a lapokat,ne törődj vele.
2016. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mielőtt összejöttél vele, nem gondolkodtál azon, hogy mi lehet a következménye, ha egy celebbel(?) élsz?
2016. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm szépen.

Nevet nem írnék, egy, mert magánügy, kettő, mert nem hiszem, hogy sokat mondana, nem elsősorban saját maga miatt van ez a "figyelem", hanem a családja elég...fontos abban az országban, ahol élünk, három, a kérdés szempontjából nem lényeg.

És de, gondoltam rá korábban is, hogy ha ő a figyelem középpontjába kerül, akkor én is ott leszek valamilyen szinten, de az már kicsit sok(k), hogy cikket+képet látok arról, hogy tejet veszek a boltban...

2016. júl. 27. 17:11
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne légy zavarban. Legyél inkább kedves a fotósokkal. Mosolyogj rájuk, köszönj nekik, akkor ők is jobb fejek lesznek. Tudom, amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten. A paparazzi is ember, bánj vele úgy. Akikkel dumáltál már három mondatot, azok lehet, hogy nem a legsza..rabb képeket teszik közzé rólad, vagy megmutatják, mit csináltak.


2. Nézz bele a tükörbe, mielőtt elindulsz otthonról, hogy ne legyen kínos az öltözéked. Ha nyilvános helyen vagy, viselkedj, ne idd le magad, ne hisztizz. Ha nincs kompromittáló rajtad, kevésbé fognak üldözni. Anyukád sem fog szégyenkezni miattad.


3. Járj mindenhová kocsival, és fóliáztasd az üvegét, amennyire lehet. Ha egy mélygarázsból autóval állsz ki, nem tudnak fotózni. Sok vásárolnivalót meg lehet rendelni a neten is, ha így teszel, akkor nem kell annyit kimozdulnod.

2016. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!