Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyéjszakás kalandból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyéjszakás kalandból gyerek lenne, te hogyan reagálnál?

Figyelt kérdés
Mint férfi és mint női szemmel. Ki hogyan reagálna?
2016. szept. 26. 21:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%
Nem oly régen majd nem megtörtént velem. Kihagyott a szívverésem párat de kiderült, hogy vaklárma. Próbálnám rábeszélni a csajt, hogy vetesse el ha ez nem jönne össze akkor sem vágnék jóképet hozzá.. tudom önzöség részemröl de evvan...
2016. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Hát én nagyon nem örülnék neki. Nálam a gyerekvállalás nagyon kényes téma, szeretnék gyereket, de nem minden áron és nem akárkitől. Úgy gondolom, ha már belevágok a gyerek témába, csak úgy érdemes, ha érzelmi és anyagi biztonságot is tudok neki nyújtani, szóval a véletlenül besikerült babát valószínűleg elvetetném.
2016. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen nem történhetne meg. Sajnálatos, hogy rengeteg embernek csak ilyenkor jut eszébe az, hogy egy kis digidugi emberéletbe kerülhet.
2016. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
# 13: Milyen szar.
2016. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%

#13

Azért nem egészen, ha nincs digidugi az a konkrét emberélet akkor sem fog létezni.

2016. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

Sehogy, megtartanám. Nem tudnám büntetni a gyerekemet azért, mert felelőtlen lotyó vagyok.


Ugyanakkor nem vagyok híve a csonka- és mozaikcsaládoknak, meg az apa nélküliségnek, így az egyéjszakás kaland mint olyan, nálam nem létezik. Csak olyan emberrel fekszem össze, akivel legalább elindul a párkapcsolatunk, és el tudom képzelni a gyerekem apjának.

2016. szept. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%

Aki egyéjszakásba belemegy ÉS nem húz gumit, az meg is érdemli!

Pasiként ezzel lemond az egyetlen lehetőségről, hogy dönthet arról, akar-e gyereket. Attól a perctől, hogy bedugta gumi nélkül, csak a szerencsén és a csajon múlik minden!

2016. szept. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
61%

Hát kezdjük ott, hogy nagyon meglepődnék, mert:

- nem szoktam egyéjszakásozni

- ha igen, egészen biztos védekeznék pluszban a tabletta mellé is, amit szedek

(de még ha megerőszakolnának egy éppen nem tablettaszedős időszakomban, akkor is kiváltanék egy esemény utánit)


Ha így is becsúszna a gyerek... gyanítom, időben észrevenném, mert rendszeresen megcsinálok egy terhestesztet, akkor is, ha tünetmentes vagyok... szóval gondolom, időben észrevenném, és akkor elvetetném... legalábbis a mostani élethelyzetemben. A megtakarításaim nagy részét költözés miatt feléltem, felfelé ívelő pályán vagyok karrier szintjén, nem lenne pénzem, időm arra, hogy jól neveljem fel a gyereket.

2016. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!