Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi megkeseredett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi megkeseredett, besavanyodott férfi mostanában?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 22:05
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
83%

"Meg mondjuk régen egy középszerű férfi beérte egy középszerű nővel, most meg szinte mindenki a számára bizonyosan elérhetetlen, megérinthetetlen bálványnőkért van oda - erre bizonyíték a napi 3 "csúnya és/vagy kövér vagyok, de csak a cicababák tetszenek, mit tegyek" jellegű kérdés."

Csak épp azon a napi jó pár kérdésen csúsztál át, amikor sorban sírnak a srácok, hogy lényegében bármilyen csaj jó lesz nekik, csak csaj legyen! :D Meg akik azért panaszkodnak, hogy csak a legjobb pasik találnak csajt.

Pl. én is a duci lányokat szeretem és velük élvezem a szexet. Szex kategóriában elég gyakran írnak ki hasonló kérdéseket.

2016. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
34%

Miért van ennyi besavanyodott nő mostanában? Tehetnénk fel a kérdést. Túl sok hímneműt negatív tapasztalat ér, egyre jobban rájuk telepszik a pesszimizmus, nincs motiváló erő, nincs küldetés, életcél, mondogatják hogy kilátástalan minden, ez jutott nekik, majd máshogy lesz, az idő megoldja. Elhiszik ezeket a hazugságokat, félnek segítséget kérni, és talpra állni. Önsanyargatásba feledkeznek, hasonló embereket vonzanak be maguk köré, és egymást megerősítve igazat adnak egymásnak. Aztán ott vannak a férfiak.


"Ha az élet citromot dob eléd: kérj hozzá egy kis sót és tequilát" :)

Egs!


33F

2016. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
18%

Mert a nőknek csak a legjóképűbbek a jók,és aki nem annak született,esélye sincsen... sőt,manapság már szóba sem állnak senki mással a nők,kizárólag aki jóképűnek született...

Hát bocsánat,hogy nem annak születtem,de nem volt beleszólásom sajnos... :/

2016. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
84%

- Ne csak a legjobb nőkre hajtsunk: megvan.

- Ne a szex legyen az első: megvan.

- Legyünk udvariasak, értelmesek, humorosak: megvan.

Eredmény? Ignorálás. De olyan szinten, hogy egy nyamvadt "bocsi, de nem, ezért meg ezért" sincsen, csak a szó nélkül eltűnés, nem válaszolás, mondván majd leesik a hülyének, nehogy már megmozduljak egy olyannak, aki nem jön be! Mert nem az a baj, hogy valakinek nem jövök be, van ilyen. Ezt tudom kezelni. Az egyik baj, hogy úgy tűnik _senkinek_ nem jövök be, a másik baj egy a bánásmód, ahogyan ezt tudtomra adják.


Analógiával élve: munkakeresés. Látok egy hirdetést, aminél megfelelek a követelményeknek, szívesen végezném is a munkát. Elküldöm a szuper önéletrajzom, amin dolgoztam, hogy jó legyen, kikértem tanácsokat, satöbbi. Aztán nem hívnak fel sosem, és sosem tudom meg, hogy most miért nem voltam elég jó nekik.

Amúgy ez nem csak analógia nálam, hanem a valóság is. És a kettő együtt elég rosszul érint. De! Ennek ellenére sem szoktam itt fröcsögni meg gyűlölködni, ahogy egyesek szerint minden sikertelen férfi teszi. Be kéne már látni, hogy vannak olyan is, akik abszolút jóindulattal közelítenek, és igényesek a kezdeményezéseikre, mégsem jön össze nekik semmi, és nem elintézni valami random sablonszöveggel, hogy miért az én hibám.


Nekem a szex nem elsődleges. Az elsődleges egy jó, értelmes, rendes személyiség lenne, de vagy nincsenek ilyen lányok, vagy nagyon el vannak bújva.


24/F

2016. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
75%

"Az elsődleges egy jó, értelmes, rendes személyiség lenne, de vagy nincsenek ilyen lányok, vagy nagyon el vannak bújva."


Nagyon sokan tényleg el vannak bújva, hiszen a legtöbben a monitoron túli, real time 3D világban nem is keresgélnek. Én még olyat pl. sosem láttam, hogy egy csúnya boltoslánynak többen csapnák a szelet, hogy egy pattanásos fagyiárus csajhoz pusztán a szép szemei miatt járnának a pasik fagyizni, illetve az sem kérdés, hogy ha ugyanazt árulja egy jó csaj drágán, meg egy kiszeltündés szemöldökű, formátlan csaj olcsóbban, akkor melyikük fog éhen halni... :) Sajnos ezt a "beérném én akármilyennel" kijelentést nem minden esetben követi tett. Bezárkóztunk a kockánkba, félünk személyesen kinyitni a szánkat, és még inkább félünk tenni esetleg valamit azért, hogy változzunk! Sokan mondják, hogy nincs pénzük igényes ruhákra. Szerintem a legtöbbjüknek igénye nincs rá, mert pl. én is turkálóból szereztem be a ruhatáram jó részét, kb. egy-egy doboz sör áráért.

2016. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
54%

Nem vagyok a klasszikus értelemben megkeseredett, csak meglepve nézek a világra. Barátnőt is feltudok hajtani, amikor csak akarok. Akár alkalmit, akár komolyat. Élőben is.

De! Én is azt látom, hogy egyre kevesebb értelmes lánnyal lehet összeakadni real life is. Pár éve simán találtam olyan lányokat, akik képben voltak különféle zenékkel kapcsolatba pl. Ma szinte csak pár csoportba osztható lánnyal találkozok. (Pl. csak pop, coronita, depis rock.) És ez minden témára igaz. Gondoltam egyetemen több lesz az értelmes csaj, de óriásit koppantam.

Az tény, hogy a szebb lányoknak több az udvarlójuk. De sorban látom, hogy srác ismerőseim (+ neten irkáló srácok) egyre lejjebb adják az igényeiket és durván átlag alatti lányoknál is sorban próbálkoznak. A másik oldalon mit látok? Panaszkodnak a lányok, hogy nem próbálkozik náluk senki. Valahogy ez a 2 vélemény nálam nem áll össze... Főleg, amikor a lány ismerősöm mondja, hogy senkinek sem kell, de a közös srác ismerősünk előtte nap panaszkodott, hogy elhívta randira, de kikosarazták.

Azzal is egyetértek, hogy sokan tényleg bezárkóztak és élőben nem szólítják le a lányokat. De teljes mértékben megértem őket. Rengeteg egonövelő lány van, aki küldi a jeleket, de ha lép a srác, akkor hoppon marad. Ennek egyenes következménye, hogy a srácok nagy része pár ilyen csalódás után nem fog újra lépni. Nem mazochisták.

A ruha meg érdekes kérdés... Alapvetően olcsóbb ruhákat veszek, de kifogom a jókat. Sokszor megdicsérték az öltözködésem. Nemrég azonban hozzájutottam egy Nike melegítőpulcsihoz kb. 1000 forintért. Amikor először végigmentem a városban a sétálóutcán benne, 2-3-szor annyi lány nézett meg. A ruha valóban nem számít, de az ilyen lányokra mit mondjak? És durván sok ilyen lány van, egyre több.

2016. szept. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
28%
A legjobban pont azok keseregnek akiknek diplomás modelllányokra áll, ja legyen autója meg lakása is, rosszul vagyok ettől a képmutatástól.
2016. szept. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
77%

23:59

Ja, mert aztán a fiúk annyira értékesek és intelligensek. :) Teljesen túlszárnyalják a hanyatló női nemet... Azért beláthatod, hogy ez nagyon egyoldalú látásmód!

Nem attól lesz valaki értékes, hogy pont az érdekli, ami téged! Én is azt hittem, hogy az egyetemen majd értelmesebb figurákkal kerülök össze, erre elképedve tapasztaltam, hogy sok fiúnak halvány lila gőze sincs róla, hogy ki az a James Bond, Arthur C. Doyle vagy Poe (mer' engem meg mondjuk az érdekel) és nem is tervezik, hogy megvilágosodnak...

2016. szept. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
8%
Engem inkább csak az aggaszt, hogy milyen sok nő totál üres belül. Volt már sok barátnőm, de talán csak egy volt olyan akivel lehetett értelmesen csevegni is, csak neki a természete volt időnként tiszta sz&r. Ezt tök szívás ismerkedés terén is, mert akit semmi nem érdekel, az már az elején megöli a beszélgetést :) Egyébként már elég rég arra megyek rá, hogy legyen átlagos a lány kinézetre, nem várom el, hogy egy szexistennő legyen, csak a feje legyen megtöltve ;)
2016. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

Komolyan vannak olyanok, akik nem tudják, ki Arthur Conan Doyale és Edgar Allan Poe? :O és James Bond?? Az első kettő is eléggé része a popkultúrának, de Bond meg pláne, mivel hogy még manapság is jönnek ki új filmek. Hogy lehet ennyire burokban élni? Nem is akarom elhinni.


Amúgy ha Arthur C., akkor én Clarke-párti vagyok ^^


24/F

2016. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!