Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi megkeseredett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi megkeseredett, besavanyodott férfi mostanában?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 22:05
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Lovecraft


34/f :)

2016. szept. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
38%

#39: Nem mondom azt, hogy minden férfi értelmesebb a nőknél vagy bármi hasonló. Egyszerűen a környezetemben azt látom, hogy sokkal több férfi szélesebb gondolkodású, mint nő. Pl. politikai kérdésekben.

És persze, hogy nem attól lesz valaki értékes, hogy az érdekli, ami engem. Ezt egy szóval sem mondtam. Értékes az is, aki tájékozatlan vagy nem érdekli sok dolog, de jól végzi a munkáját vagy segít másokon. Nem erről van szó. Arról van szó, hogy pár éve még simán találtam olyan lányokat, akikkel volt egy óriási közös ismeretanyag, most meg évek óta senkit. (1 kivétel volt, ő tényleg okos volt, durván. Engem simán lekörözött.)

Ezeket az írókat én is kedvelem, de pár könyvmoly lányon kívül nem találkoztam más lánnyal, aki ismerné őket. Szoktak tőlem filmajánlást kérni ismerősök és pl. múltkor belefutottam a "Stonehearst elmegyógyintézet" című filmbe, ami egy Poe novella alapján készült. Ilyenkor ilyen apróságokat hozzáteszek a dolgokhoz. A lány ismerőseimnek rá 2 napra már nem rémlik a név, a srác ismerőseimnek igen. Pedig figyelnek rám, de egyszerűen nem ragad meg bennük annyira. Nincs rá igényük.

James Bondot meg azért több srác ismeri, elvégre akciófilm! :D A lány ismerőseim nagy része inkább a színész miatt ismeri, mint a szerep miatt.

2016. szept. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
4%

Miért kellene egyébként tudni, hogy ki volt Poe?


Fényképen egy savanyú bajszos filigrán férfialak.


Annyi más érdekes dolog is van a világon.

2016. szept. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

#44: Semmit sem KELL tudni. Egyszerűen van, aki többet szeret tudni. Nem mondom azt, hogy másnak ismerni kell minden híres embert, akit ismerek. De ha nagy részét nem ismeri, az általában már önmagában elmond valamit az emberről. Én pl. szeretem az irodalmat, aki nem ismeri Poe-t, az jó eséllyel nem. Ezek után máris kiesett egy óriási közös pont közöttünk.

Valóban annyi más érdekes dolog van. Azt SEM KELL tudni. Vagy azt IS LEHET.

2016. szept. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
29%
Poe az irodalom egy iciripiciri szelete, sumér költészettel hogy állsz? :D
2016. szept. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
54%
Elegük lett a párkeresési kabaréból. Az értelmesebbje hamar rájön, hogy a barátnő hajkurászása feleannyi nyereséggel nem jár, mint amennyi időt pénzt és energiát belefektetnek, úgyhogy hagyja is a fenébe az egészet. Valahogy az ötezredik kosár után felmerül a kérdés bennük, hogy "mi a fsz értelme van az egésznek"...
2016. szept. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Mert hiába írok rá pl. 100 nőre jó ha válaszol belőle 2-3 de persze nekik is van valami kifogásuk. Az utóbbi 10 évben szerintem 1000 jóval felül van azoknak a száma akikre rá írtam és olyan 100+ akivel sikerült beszélgetni.


Élőben ritkábban ismerkedem, nem is igazán van hol. Már 30 körül vagyok és még nem volt barátnőm, se hosszabb sem rövid, még egy éjszakás kapcsolat sem.

Ez a helyzet pedig egyre elviselhetetlenebb. A munkahelyemen még tartottam eddig magam, de mivel az eszemmel keresem kenyerem egyre jobban kimerülök.... nagyon kell figyeljek magamra, hogy kerüljem a búskomor vagy nőkre éhező tekintetem.


Nem igazán voltam még bulizni, max. céges bulin de valahogy soha nem tudom elengedni magam, főleg táncolni még ha iszok is pl 1-2-3 adag whiskey-t. Akkor is olyan érzésem van csak kalimpálok idétlenül a levegőben. Mások szerint nem...de.. na. Különben is nem mehetek oda miden lányhoz a bulin aki tetszik mert akkor az nagyon fura helyzetbe hozna ha észreveszik, ha meg egy kettőhöz megyek oda akkor egy csomó időm lesz amit végig unatkozok, és hogy csak úgy bemenjek és próbálkozzak egy kettőnél és aztán lelépjek megint furán hangzik.

Nem igazán tudom, hol lehetne még ismerkedni, ahol nagyobb intenzitással és eredményességgel lehetne ismerkedni.


Na ezért vagyok besavanyodva, egyszerűen már megmozdulni is fáj, annyira szar, hogy nem sikerül még egy randit sem összehozni újabban, úgy érzem lassan az őrület határát súrolom....

2016. szept. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
68%
Mert a nőknek csak a tökéletes kell, már ami a külsőt illeti. Átlagos férfiakkal még némelyikük szóba áll, amíg nem jut neki jobb, a csúnyákon pedig keresztülnéznek.
2016. szept. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Az élet fos, úgy ahogy van, minden szempontból, utálom ahogy van, munkahelyeken is,de a hétköznapi életben is az megy,hogy felfelé nyalnak, lefelé rúgnak. Jó lenne elköltözni egyedül egy szigetre egy vagon kajával,aztán b..nék rá a társadalomra. Háborúzzanak, gyűlölködjenek, csak engem hagyjanak békén!
2016. szept. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
75%

00:38 Szóval nem minden nő tájékozatlan és unalmas, csak a többség. Értem. Milyen kedves. xD És a politikában miért is kell tájékozattnak lenni? Az embernek joga van hozzá, hogy ne foglalkozzon ezzel, ettől még nem lesz hülye vagy unalmas. Alap dolgokat tudjon, oszt csá, nem mindenkinek van ingerenciája erről diskurálni a teáscsészétől eltarott kisujjal. Sőt, ahhoz is joga van, hogy még azt se tudja ki a miniszterelnök.

Azt vettem észre, hogy a férfiak azt hiszik ők döntik el mi az alap a világon. Sokszor csúfolják a nőket azzal, hogy nem értenek a politikához, sportokhoz meg autókhoz (és a hardcore hímsoviniszták hozzáteszik, hogy csak a körömlakkozáshoz értenek...), de könyörgöm, mikor dőlt el, hogy ez az alapja mindennek?? Meg aztán nehogy azt higyjük, hogy a férfiak többsége olyan sokat és értékeset tud hozzátenni ezekhez a témákhoz az alapokon kívül... Nekem az az alap dolog, hogy fel tudok sorolni több 100 kutyafajtát. És akkor mi van? Magánügy. Amúgy meg nem tudom milyen helyen élsz, nálam már a gimiben vérre menő poltikai viták folytak két óra között, szóval erről ennyit.

Amúgy meg gondolod, hogy a nőknek más a tapasztalata? Nekem is szinte csak rossz tapasztalatom van a férfiakkal, kritikán aluliak. A nőket viszont nagyjából tűrhetőnek tartom. Maradjunk annyiban, hogy a saját nemét (kivéve ha biszexuális/meleg) az ember nem tudja párkapcsolati szempontból rendesen megítélni.

2016. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!