Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fura, hogy 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura, hogy 28 évesen ilyenekről beszél a pasi?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedünk egy pasival, és az a helyzet, hogy gond nélkül mesél az exeiről... Azzal kezdődött, hogy az egyiknek ugyan az a szakmája, mint nekem. Szóvátette...semmi gond. Aztán beszélgetünk és ezzel ennyit, azzal annyit volt együtt, és ennek ez annak az volt a rossz szokása, és akivel csak randizott, azt hova vitte első randira, azzal mi volt a baja és miért nem jöttek össze, de miért beszélgetnek azóta is...

Rászóltam, és megkérdeztem, hogy őt mennyire érdekelnék az én exeim? Erre azt mondta, bármit szívesen meghallgat, őt nem zavarja ez a téma, sőt, szerinte jó tudni ilyeneket a másikról...

Egyébként nem volt túl sok nő az életében és nem is tagadja, hogy elég tapasztalatlan... Lehet, hogy ezért "nem tudja", hogy nem kéne ennyit exekről beszélnie?


26N, ő 28F


2016. szept. 27. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyentől menekülj...végén mindig az jön ki hogy mindenki hülye volt csak ő nem.
2016. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ilyen "szófosó" típus.:D Mondd meg neki, hogy téged ez zavar. De ne ilyen indirekt módon, hogy "mennyire érdekelnének az én exeim"? Hanem kérlek, ne beszélj erről. Talán ebből érteni fog.
2016. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékben jó, ha tud az ember ezt-azt a másik szerelmi életéről, de Mindennek megvan a maga ideje. Lehet, hogy csak így akarja megtudni, te mennyire vagy tapasztalt. :D
2016. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az en parom is az elejen mar-mar zavaroan sokat beszelt az exeirol, valahogy minden randin szobakerultek. Mondjuk az enyrmek is. Aztan megkertem, hogy ne beszeljunk mar roluk. Elfogadta, bar szerinte ez halas tema, ami altal is megismerhetsz a masikbol egy szeletet. Ezzel mondjuk egyet kell ertenem. Azota is szoba kerulnek az exek, viszont mar nem zavar, a jelenben elunk, nem kotodunk a multbeli partnerekhez.

Ha mar beszel roluk, figyeld meg, hogyan. Nalam nyert egy plusz pontot azzal, hogy mindig tisztessegesen beszelt roluk, nem ocsarolta oket, csak azert, mert mar nem voltak egy par.

2016. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nalunk nem tabutema,ha adott temahoz kapcsolodik,siman elmondjuk ha van vmi vicces sztori exekkel,de nem napi es nem randitema szerintem.Van akit zavar,pl te van akit nem,pl a srac v mi.De!ha mar egyvalakit zavar,azt illik tiszteletben tartani es hozza igazodni.Kerd meg h talaljatok mast amirol beszelgethettek mert ez teged zavar/nem erdekel.
2016. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van egy jó sztorim, akkor ugyanúgy beszélek bármelyik volt barátomról, mint akármelyik ismerősömről, rokonomról. A lényeg a sztori ilyenkor.

A hasonlítgatás gáz, meg amikor még mindig a volt szerelmét szidja valaki. Olyankor még biztos, hogy nem tette túl magát rajta.

2016. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem ez a pasi még szereti az előző párját és igy akarja fel hozni (szerintem )
2016. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

szerintem csak egy tapasztalatlan idióta, azt se tudja mit illik és mit nem

én keersnék másik pasit

2016. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!