Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e köztünk valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e köztünk valami? Szórakozna?

Figyelt kérdés
Se veled se nélküled Párkapcsolatban élek, de ezt a külvilág nem tudja. A párom egy cégnél vezető. A cégen belül vannak ágazatok, ezeknek is vannak vezetői (brigádvezetők) és az egyik pasi aki ezen belül beosztott nagyon tetszik nekem, nagyon jókat hülyülünk, ha találkozunk, mindig kacsingat "beszólogat" szóval flörtöl velem, nem tudom őt kiverni a fejemből, folyton nézem a telefonom, hát ha ír. De nem. Szerintem félti az állását plusz a párommal is elég jóban vannak. Szerintetek kezdeményezzek lesz ami lesz? Azért írtam ilyen részletesen le, hogy érthetőbb legyen a szitu. Én vagyok a nő
2016. szept. 27. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Egy ócska, hányadék rbanc vagy, az a baj.

Ha amúgy se működik a kapcsolatod (mert a se veled se nélküled kapcsolatnak csúfolt röhej nem egy működőképes dolog) és más tetszik neked, akkor hogy nem jut eszedbe esetleg normális korrekt módon szakítani? Még egyedül is jobb lenni, mint ilyen kapcsolatban, pláne ha megcsalásra készülsz és még tanácsot is kérsz hozzá.. pff, szégyen.

2016. szept. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyílván szakítani fogunk! Csak ez nem olyan egyszerű. Külömben pedig milyen jogod van ilyen stílusban beszélni rólam? Ha nem tudsz építő kommentet írni, inkább ne is tedd!
2016. szept. 27. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Úgy, ahogy neked jogod van ide kitenni egy kérdést arról, hogy félre akarsz kufircolni a pasid mellett, úgy nekem is pont ugyanannyi jogom van ezért téged ócska lotyónak gondolni és ennek hangot is adni.

"Csak ez nem olyan egyszerű." - Ja, az ilyen gerinctelen gyáva férgek mindig ezt mondják, pedig bizony nem egy bonyolult dolog, ha nem akar kifogások mögé bújni az ember, ami nyilván jóval könnyebb.

2016. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szét is mentek a pároddal, akkor se fog valószínűleg leállni veled, mint írtad félti az állását, jóban is vannak.
2016. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!