Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy nem lesz köztünk semmi?

Figyelt kérdés

Kb 2 éves a történetünk, sajnos belémszeretett az egyik barátom. Sokszor elmondtam már neki, hogy kapcsolat nem lesz köztünk, de újra és újra bepróbálkozik. Legutóbb mondtam neki, hogy szeretem, fontos nekem, de nem lesz semmi, mert nem lehet.Ezután fűzte a barátnőmet, hogy legyek féltékeny, majd közölte, velem alszik (ottalvós buli volt egy ismerősnél), így is lett (szigorúan csak alvás volt). Megy a haverjaival a héten nyaralni, hívott, de nemet mondtam neki, ma újra megkeresett a meghívással. Ismét lemondtam, most hozzátéve, hogy nem érek rá. Megsértődött, hogy ez csak kifogás, menjek hétvégén. Ezt is lemondtam. Most ott tart, hogy lenne-e kedvem menni, mert akkor átszervez mindent.

Nem szeretném megbántani, de most már nincs türelmem ehhez a játékhoz. (19L, 20F, én a lány vagyok)



2016. júl. 25. 17:19
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Marad az, hogy megszakítod vele a kapcsolatot.


26/F

2016. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Infantilis, de te se vagy valami komoly nő..

" Ismét lemondtam, most hozzátéve, hogy nem érek rá. "


Arra nem gondoltál, hogy azt mond hogy nem mész, mert nem akarsz vele nyaralni?

Hüjegyerek, de abban igaza van hogy ez csak "kifogás"

2016. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Ne hallgass az előttem szólókra. Gyerekek még. Elmondom, mi az ábra. A srác teszi a dolgát; próbálkozik. Te is teszed a dolgodat; elutasítod, aki nem jön be. Ennyi. Itt ér véget a történet. Ez az élet rendje, mert Evolúció bácsi így rendezte be ezt a világot.
2016. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Első körben tudatosítanod kellene magadban, hogy ami köztetek van, az nem igazi barátság, maximum egyoldalúan, hiszen a részéről vágyódás addig nem fog megszűnni, amíg kapcsolatban álltok egymással bármilyen szinten.

Szerintem nem korrekt dolog részedről tartani vele a kapcsolatot azok után, hogy tudod, hogy érez. Tudom, hogy elmondtad neki, hogy nem lesz köztetek semmi, de ha továbbra is követlen és barátkozós vagy vele (együtt alszotok, stb.. nyilván reménykedik basszus, nem lehetsz ilyen naiv), sosem adja fel a reményt..

Itt neked kellene az erősebbnek, okosabbnak lenni, és mindkettőtök érdekében megszakítani ezt a "barátságot".. Ő szerelmes beléd, így biztosan nem teszi meg ezt a lépést. Nem könnyű, de nem lehet jó egyikőtöknek sem ez a "barátság": ő szenved, mint a kutya, miközben folyamatosan reménykedik, próbálkozik, te pedig folyamatosan hárítod és idegesít a szituáció. Ha tényleg fontos ember számodra, és jót akarsz neki, akkor nem tartod tovább talonban önbizalompumpaként (még ha nem is tudatosan, de ezt teszed sajnos), hanem leülsz vele és megbeszéled, hogy sajnos mivel ő többet szeretne, többet érez, így nem tudjátok folytatni ezt a barátságot.

2016. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Sokszor elmondtam már neki, hogy kapcsolat nem lesz köztünk"

Ilyet nem állíthatsz, fogalmad sem lehet a jövőről.

"Legutóbb mondtam neki, hogy szeretem, fontos nekem, de nem lesz semmi, mert nem lehet."

Miért nem lehet?

Teljesen oylna akommunikációd, hoyg felcsigázod az érdeklődését, de semmi elfogadható érved nincs a kapcsolat ellen.:)

Ezt most megjavítjuk, oks?

Kitalálunk valamit, amit elfogad válaszként.

De évek alatt változhat a helyzet, tehát teljesen normális, hogy néhány évente újra bepróbálkozik.


Szóval 1. valótlant ne állíts, és 2. mondd meg, miért nem lehet!:)

2016. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fru_ ***** válasza:
100%

#5, nem néhány évente próbálkozik be, ha egyszer 20 éves, hanem tolakodik folyton.

Nem kell ahhoz érv, ha az ember lány nem akar valakivel kapcsolatban lenni, "nincs rá oka" - ennyi.


Nehogy már úgy legyen, ha egy pasi nem ért a szóból, akkor már muszáj is vele járni!


Én azt nem értem, hogy egy ennyire értetlen embert, hogyan is tekinthet valaki barátjának?

2016. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"#5, nem néhány évente próbálkozik be, ha egyszer 20 éves, hanem tolakodik folyton."


Nem lehet olyannal tolakodni, aki keresi a társaságodat és veled tölti a szabad idejét.:))



"Nem kell ahhoz érv, ha az ember lány nem akar valakivel kapcsolatban lenni, "nincs rá oka" - ennyi."


Csak tudod, az ellenkezője MELLETT VAN rengeteg érv. Pl. a Kérdező SZERETI a fiút, és ezt rendre ki is mutatja neki.

Te NEM ERRŐL AZ ADOTT helyzetről beszélsz, hahó.

2016. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

#7, szereti, de nem dugni akar vele, hogy világosak legyünk.


"de nemet mondtam neki, ma újra megkeresett a meghívással. Ismét lemondtam, Most ott tart, hogy lenne-e kedvem menni," - ez szerintem is tolakodás, nyomulás, vagy sima ostobaság.


Jó, csak 20 éves, de hát tényleg egyenesen az anyjába kell küldeni? Egy férfi elsőre felfogja, hogy nem.

2016. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!