Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz annyira vonzó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz annyira vonzó egy lány, hogy leszólítsák az utcán?

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmitől, mivel senkit sem szólítok le utcán.
2016. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Mitől lesz annyira vonzó egy fiú, hogy a leszólított lány ne küldje el a rákba azonnal?
2016. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Csinosan, alkatának megfelelően öltözik fel, jól érzi magát a bőrében (ez kisugárzik, és feltűnik az embereknek).

Vagy van rajta valami feltűnő, mint például nekem a nagy melleim, de nem hiszem hogy bárki is ilyen figyelemre vágyna. Az inkább csak alpári beszólásokhoz vezet, és jóval kevesebb normális bókhoz.

2016. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vonzónak elég sok lány vonzó külsőre.

De a kérdés inkább az, hogy milyen normálisnak kell lennie ahhoz, hogy bárki is le merje szólítani.

2016. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Verbális vagy nonverbális jelet küld a leszólító felé, hogy szabad az út. Ez lehet egy hosszabb szemkontaktus, mosoly, hangos felnevetés, hajdobálás, bármi.


A szép ruha/cipő miatt csak nő szólít le nőt, hogy hol vette, én legalábbis néha szoktam ilyet ha valami extrán megtetszik és nem láttam még hasonlót se katalógusban se üzletekben.

2016. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Ha a reális eseteket nézzük, akkor egy átlagos srác akkor fog leszólítani egy lányt az utcán vagy bármilyen nyilvános helyen teljesen ismeretlenül, ha előtte a lány több alkalommal is rámosolygott, amikor összenéztek. Persze további feltétel, hogy a lány külsőre ne tartozzon a lányok alsó 25%-ába.


Kisebb arányban vannak olyan srácok, akik boldog-boldogtalant leszólítanak bármikor. Illetve természetesen van nagyon sok srác, aki semmilyen körülmények között nem mer megszólítani egy lányt az utcán.


Szóval a lényeg az, hogy ha meglátsz egy srácot, aki tetszik és örülnél, ha megszólítana, akkor nézz rá, várd meg, míg ő is ránéz, majd mosolyogj. 2-3-4 kör után meg fog szólítani, ha egyedülálló és te is tetszel neki.

2016. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát pl. menő a ruhája, kirakja a csöcseit, miniszoknyát vesz fel, szép a haja...az utcán a külsőségek szembetűnőek először.
2016. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én akkor szólítanék le egy lányt, ha úgy tűnne, hogy reális esélyem van nála, intelligensnek néz ki, és nem taszít a külseje.
2016. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!