Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Nektek az imponál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Nektek az imponál ha a párotok megtud védeni meg visszaszól ha nektek szólnak be?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondva onnan jött a kérdés hogy ma egy randin voltam, és a lánynak beszólt egy férfi (mikor mosdóból jött vissza a kávézóba) én meg nem hagytam. Mondtam neki hogy okosan szólogasson be mert ez nem menő...erre egyből "tesó én nem így gondoltam" szöveget tolta vigyorogva. De aztán leesett én nem valami lúzer vagyok akivel vicceskedhet.

És a lány megköszönte, azt mondta sosem állt ki érte egy férfi sem, pedig volt pár kapcsolata. Elmesélte hogy a Sziget fesztiválon megfogdosta egy pasi...a pasija meg inkább részegnek tetette magát nehogy balhéba keveredjen...vagy valamit kelljen tenni abban a helyzetben.


2016. szept. 27. 19:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Nekem mindegy, én általában megvédem magam, így nem szorulok rá más segítségére.
2016. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
6%
nagyon oda kell figyelni hogy mibe avatkozunk bele és nem csak az erőviszonyok miatt... a szigeten pl egy kis fogdosás simán előfordulhat, ennek nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani. Ha látszik a beszólásban a rossz szándék azonnal le kell állítani a köcsögöt. De ha csak nem bír magával a gyerek, akkor nem kell ezzel foglalkozni, tehát nagyon szituáció függő
2016. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Nekem imponál. Az a baj, hogy hiába nagy a pofám, és hiába tudom "megvédeni magam", ezek a beszólogatós/fogdosós hímsoviniszta f..szok csak azt fogják fel, ami egy másik férfi szájából jön ki... ha mondok valamit, csak vigyorog, meg vonogatja a szemöldökét - vagy felteszi a kezeit és eljátssza, hogy én vagyok a hülye és félreértettem -, de ha a párom mondja ugyanazt, rögtön visszavesz az arcából. Szóval - sajnos - úgymond hasznosnak tartom, ha a párom kiáll értem, és igen, imponál is.
2016. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Bárcsak:) Sajnos kevés az ilyen férfi.
2016. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Hat az en baratom egy "kis szigetes fogdosas" miatt is szetverne az illetot :D Szerencsere o nem ugy van ezzel, hogy belefer es en sem. Nyilvan en is le tudok allitani barkit, de egyebkent igen, jol esik.
2016. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Arra kell figyelni, hogy arányos legyen a reakciód és lehetőség szerint elkerüld a tettlegességet, mert az ilyen utcai verekedések elég kiszámíthatatlanok és a barátnőd és te is megsérülhetsz közben.
2016. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy imponál.

Nálunk sem lenne elnézve egy "kis fogdosás", a fogait kiütné a pasinak, ha molesztálna.

Nem bírja elviselni a patkány viselkedést.

2016. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
8%
#1: Ja, mint általában a nők többsége. Ha nem szól be a pasas, akkor egy töketlen lúzer nyuszi, ha meg beszól, akkor egy kotnyeleskedő, arrogáns, nagyképű állat. Nők, pls. "Mé csiláljátok eszt velem?"
2016. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
9%
Az ilyen vissza szólásokból lesznek majd az oltári nagy balhék. Köszi, de akkor inkább nyúl komára szavazok.
2016. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%

Abszolut imponal es szamomra fontos, h tudja, h barmikor megved, kiall ertem:-)Az elozo exem testor volt, soha senki nem kotott belenk, a pasik amikor egyutt voltunk inkabb lesutottek a szemuket, pedig az exem se nem durva, se nem eroszakos, sot. Full baratsagos pasi, csak van egy megjelenese.


A jelenlegi ferjem ugyan nem testor, de ismet olyan kiallasa van h mindenki inkabb elkeruli es belekot masba. Masreszt persze, meg tudom magam vedeni ha muszaj, de jobban szeretem ha engem vedenek meg:-))

2016. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!