Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy két ember egy több okból baromi cikisre sikerült szex után, továbbra is keresik egymás társaságát?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 06:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én ezt akkor elkönyveltem egyéjszakásnak, de aztán kiderült, hogy nem csak nekem járt még napokig a fejemben a dolog, hanem neki is. Azt mondtuk kezdjük el a dolgot immár az elejétől, de azért mégiscsak érdekes kezdés ez...
2016. szept. 29. 11:24
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is volt hasonló sztorim. Aznapi ismeretség "bénázós" szexel, ami a végén össze sem jött (!!!), elkönyvelve 1 éjszakának. De mégsem tudtuk kiverni egymást a fejünkből. Olyannyira nem, hogy már 7 éve a férjem, és van két gyermekünk is. Ha a kémia megvan, hatással voltatok egymásra, jó az összhang mindenben, akkor nagyon nem számít, hogyan alakult az első alkalom. Az sem számít, ha még bénázni fogtok párszor. Ezeket fölül írják az érzelmek.
2016. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Háát nálunk minden volt, amit el lehet képzelni, bútortörés :D, hülye dumák, fogalmunk se volt mit szeret a másik, szimpla bénázás zavarunkban, gumival bénázás, lankadás többször, gyerekek kíváncsiskodtak.... Hát én úgy röhögök most is ha felidézem, baromi kínos volt az egész. De csókkal váltunk el... Nem kéne hiányoznia... de... mit tegyek, érdekel. Nem akartam keresni, de mikor mégis vmi ürügyén megtettem... talán tévedek, de nekem úgy tűnik ez viszonzott.
2016. szept. 29. 14:36
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez nagyon aranyos. :D Szerintem feltétlenül adhatsz ennek az egésznek esélyt, mivel egyformán indítottatok, nem voltak elvárások, csak egyszerűen így alakult. Én biztos újrakezdeném:))
2016. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Butortores? :D Basszus mit csinaltatok ti? :D :D :D
2016. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Fake kérdés.
2016. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát azon a bizonyos bútordarabon ültem, és nem bírta a kiképzést... ;) :D
2016. szept. 29. 17:23
 18/21 A kérdező kommentje:
Megvallom az őszintét, azért merült fel bennem a kérdés, mert ha bárki más lett volna a helyében, 99% hogy most azt érezném, hogy az életben többet nem akarok vele összefutni. Már ha megtettem volna mással...
2016. szept. 29. 17:33
 19/21 A kérdező kommentje:
Sőt, iránta is ezt éreztem egy napig. Hogy az életben ne találkozzak vele többé. De egyre eszembe jutott. Valamelyik nap hazafele menet pár pillanatra felidéződött bennem az arca pár centi közelségből... Elvörösödtem, biztos vagyok benne, és elkaptam a fejem, mintha csak tényleg ott lett volna előttem. Zavarba jöttem, a torkomban dobogott a szivem, aztán meg bosszankodtam magamon egy sort, mert mindenki engem kezdett bámulni hirtelen az utcán. De abban immár biztos voltam, hogy érdekel, ha ő is úgy gondolná, hogy nem dugja el azt az estét\reggelt azok közé az emlékei közé, amikre ha nem muszáj, nem akar visszaemlékezni, akkor akár szívesen találkoznék vele újra. És... azt hiszem... talán ő is így érez. De egyelőre nem akarom elbízni a dolgot. A látszat egy dolog. Próbálok finoman tapogatózni irányába...
2016. szept. 29. 17:59
 20/21 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? :D Gyerekek hogy kerültek oda?
2016. szept. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!