Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A helyzet röviden, van egy munkatársam akivel hónapok óta kerülgetjük egymást. Tetszünk egymásnak, ez már elég régóta nyílvánvaló. Majdnem minden nap erről szólt. Kb. egy hete történt, hogy feldobtam a magas labdát, hogy találkozhatnánk munkán kívül... És a válasz elég váratlanul ért, hogy nem férne bele egy kapcsolat az életébe... jött egy monológ, hogy nehéz helyzetben van, nincs semmi szabadideje, pénzügyi gondok etc. Szóval padlót fogtam, de természetesen megértem amit mondott, és tisztelem is amiért ilyen korrekt volt.

Igazából nem is tudom miért írtam ki most ezt a kérdést, valami olyanra lennék kíváncsi, hogy ezek után hogy viselkedjek? Ő azóta is szemezik, mosolyog (nem mindig de 90%-ban) Én pedig azóta kerülöm...de lehet nem kellene? Lehet éreztetni kellene, hogy oké ha valami változik szólhat mert még számítok rá? Egyáltalán lehet még ebből valami ilyen starttal ? (pl valakinek hasonló szituból lett sikertörténet?)


2016. szept. 30. 12:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, én 26/L ő 38 F
2016. szept. 30. 12:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a helyzet van, azzal kiegészülve, hogy nekem a lány hazudott anno, most meg közeledik,meg kedveskedik, mosolyog, keresi a társaságom. Én is próbálom kerülni, nem vagyok vele bunkó, de szerintem kezdi belátni, hogy ez a hajó elment.
2016. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jol ertelmeztem akkor te vagy a lany kerdezo...szerintem mar az is reg rossz hogy te dobtad fel a labdat hogy talalkozhatnatok munkan kivul is...ezt megteszi barmelyik valamire valo ferfi ha ilyen helyzet alakul ki hogy megtetszik neki egy nő es elhivja randira ő ha akar valamit...szerintem ha tenyleg tetszenel neki es akarna toled valamit tuti nem utasitott volna vissza ez tök hulye kifogas h nem ferne bele az eletebe egy kapcsolat...nem kell kerulnod de en a helyedben ezek utan biztos hogy nem szemezgetnek vele :D
2016. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!