Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért felszínes p*csa lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért felszínes p*csa lennék?

Figyelt kérdés

23 éves fiatal felnőtt nő vagyok, s nekem igen is számít a külső. NEM a kinézet, hanem a külső. Gondolok itt pl, öltözködésre.


Nekem elég nőies-elegáns a stílusom, s a férfitől is hasonló öltözetet (ing-farmer-normális cipő) "várok" el. Végzettsége is fontos (diploma), ill. hogy legyenek ambíciói. Persze ha ezek mellett emberileg 0 akkor nem foglalkozok vele, de nálam ezek is amolyan szűrőfunkciót látnak be.


Itt megint nem arról van szó, hogy a szemetet is öltönyben vigye le, de azért a hétköznapokban preferálja legalább a lezser eleganciát. Tehát legyen igényes saját maga fele, legyen stílusa.


Igen tudom, hogy a diploma nem jelent semmit, attól meg ugyan úgy lehet egy ősbunkó f_sz valaki (nem btk diplomára gondolok), s szakmunkás is lehet megnemértett zseni. Ezeket csak a szokásos bunkó diplomás-jófej szakmunkás vita elkerüléseképp írom. Ennek ellenére nekem igen is számít, mint írtam.


2016. aug. 20. 12:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre. Neked vannak elvárásaid, feltételeid. Nincs ezzel semmi baj.
2016. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
Egészségedre!
2016. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha te is megütöd a szintet, és beleteszel egy kicsivel többet a pinádnál, akkor szerintem teljesen jogos.
2016. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%

Az,de nem baj. Te problémád igazából, senki nem fog csak azért úgy öltözködni,mert neked az a kívánságod...

Elvárhatsz ilyet,mert nő vagy, de szerintem egyébként butaság. Attól hogy valaki nem ingben meg hasonlókban járkál,mert mondjuk nem szereti, attól még lehet ezerszer értelmesebb mint bárki más...

25/F

2016. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%

Igen, felszínes vagy. Mert nem a külső teszi az embert. Nem a végzettséged a fontos kis csillag, a TUDÁSOD! Ha nem tudnád...


Elvárod az inget, ugyan minek. Mit érsz el egy inggel? Inget minek vesz fel valaki, ha egy akkora senki, mint te vagy? Farmer... Mikor itthon nagy divatba jött ezelőtt jó 25-30 éve, akkor volt komoly dolog, ma már egy semmi. Ugyan olyan birka vagy, mint a hozzád hasonló kislányok...

23 évesen fiatal vagy? Na hát, írj még újat. Idióta...

2016. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a 3. hozzászóló viszi a prímet :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2016. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
18%
Nőként, én is így gondolkodnék. Azért nagyon nem mindegy, hogy pár diplomával a zsebben és frissen vasalt ingben van az illető, aki lekever nekem pár pofont. Hogy nézne már ki, ha pólóba lenne és csak szakmunkás bizonyítvány lógna ki a zsebéből. Mint mondják, pofon és pofon között nagy különbségek vannak.
2016. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem fölösleges korlátokat szabsz magadnak és jelentősen lecsökkented az esélyét a pártalálásnak. Így nem csak olyan férfiak társaságától fosztod meg magad, akik nem felelnek meg az igényeidnek, de olyanoktól is, akik teljesen ideálisak lennének a számodra, csak éppen első ránézésre nem látszik rajtuk. Például én egy meglehetősen gazdag családból származó, második diplomámat csináló, ambíciós fiatalember vagyok, de ez egyáltalán nem látszik rajtam, mert szarok a divatra, nem is értek hozzá, mindig azt a ruhát veszem meg, amelyiket először meglátom, nincs bajom az elegáns öltözködéssel, de teljesen hidegen hagy, hogy milyen ruha van rajtam, nem izgat, hogy mások mit gondolnak rólam.
2016. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Semmi baj ezekkel, van akinek ez is rajta van a listáján az alapokon kívül, mások meg a macskaszeretetet rakják fel, vagy akármi egyéb számára fontos dolgot. Attól, hogy neked ez IS számít még nem vagy felszínes. Akkor lennél az, ha valami idiótát viselnél el csak a ruhája és a diplomája miatt.


:) mivel itt kevés a jól öltözött, diplomás huszonéves, és aki van nagyrészt az is szűz, ne számíts sok normális válaszra.


Egyébként a saját adottságaidtól függetlenül azt várhatsz el, amit akarsz. Egyáltalán nem biztos, hogy az elegáns diplomás pasik elegáns diplomás barátnőt keresnek.


Persze nem biztos, hogy sikered lesz, ha olyat vársz el, amit nem tudsz nyújtani, de ezzel sincs gond addig, amíg nem nyavajogsz miatta.


(Pár hete volt egy olyan kérdés, hogy miket értek el a huszonéves férfiak párkapcsolat, végzettség, munka területén itt a gyakorin. Sok válasz érkezett, és alig akadt egy kèt sikeres srác)

2016. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%
Álmodj királylány.
2016. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!