Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő, aki szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki szinte mindig harisnyában van?

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

mutass olyat aki nyári 40 fokba is abban mászkál az utcán (munkahely, ahol kötelező, ha van ilyen, azt nem vesszük figyelembe!)


egyébként az ilyen harisnyamániások, betegesek, akik már nem a normális határokon kívül feszegetik ezt a témát!


aludj te abban, ha annyira szereted!

2016. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Persze:

Harisnyás Pippi!

2016. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
#2 Lehet azt olvasták neki, attól lett defektes'......
2016. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Elég sűrűn viselek.
2016. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Szia 4-es...Nemis tudod hogy megörültem neki,amikor megláttam a hsz-edet...Miszerint időnként NŐK is felnéznek erre a portálra...
2016. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen pl én mindig hordok nylonharisnyákat, csak hőségben nem nyári napokon.
2016. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen, amikor még nem itthon voltam gyesen, hanem dolgozni jártam, akkor szinte mindig harisnyában jártam, nagyon szeretem a szoknyát.
2016. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Én negyven fokban is harisnyát hordok, mivel a munkahelyemen én nem jelenek meg harisnya nélkül.

Mivel nagyon hozzászoktam, és általában elegáns ruhában járok, így egy nyári vacsorához is veszek fel harisnyát, hiába van meleg.

De persze ha lazább helyre megyek (strand,vásárlás), akkor nem veszek fel.

Egyébként nálam a cipő is meghatározza, hogy veszek-e fel.

2016. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!