Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, szerintetek, mennyi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szerintetek, mennyi a különbség az emós fiúk és a lányok között? Sztem annyira nem sok, tudnak ők is szépek, és lányosak, nameg rettentően aranyosak lenni.

Figyelt kérdés

és szerinted?


fiú voltsm.


2010. ápr. 24. 18:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Talán annyi a különbség, hogy ha látszik hogy van melle akkor talán elgondolkodunk azon hogy az lehet hogy nem fiú...vagy mégsem??:)


EMO meg = másik bolygó

2010. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
kb semmiben se különböznek..csak h péniszük van...
2010. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%

Meg sem lehet különböztetni az emos fiúkat és lányokat egymástól.

Itt olvastam az oldalon egyik kérdésnél írta valaki, hogy ismerőse egy bulin kivitt a kocsijához egy emos csajt, már nagyban adta neki hátulról, mikor előre nyúlt és hát nem puncit talált.... XD

2010. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fajgyűlölő de én az összes ilyet összeszedném és elküldeném őket egy másik bolygóra.
2010. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok különbség.max.a mellén látszik h az mi.de mi öket egy külön állatfajnak tartjuk.a cuki kis pofijukról nem lehet megállapítani a nemüket,mert ki vannak sminkelve,meg belóg a hajuk is.nagyon menő!!!a párom multkor lefényképezett egyet a vilamoson,nagyon durva volt,röhögőgörcsöt kaptam.
2010. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Tokio Hotel énekeséről sokáig azt hittem, hogy lány. Ennyit a különbségekről.
2010. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
kiemeltem a kérdést, mert nem sok választ kaptam rá:) pleeeeease válaszoljatok még, ha tudtok:)
2010. ápr. 27. 15:52
 8/29 anonim ***** válasza:

Sztem mind aberrált vagy lelkisérült nyomi.


Egy szellemi fogyatékos is tud aranyos lenni, de attól még hülye..

2010. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Az emo egy gyűjtőfogalom arra az állatfajra. Szóval nem sok különbség van közöttük csak egyesek hímek a többiek meg nőstények. Remélem segítettem :D
2010. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
emo egyenlő érzelmes, ugyanis az emotional szóbol ered. nem fogyatékosak, csak kifejezik a külsejükön milyenek is lélekben. és sokan nagyon cuki kedves emberek, és ezt láthatóvá szeretnék tenni. az hogy a fiúktól nem tudják ezt elviselni, de a lányoktól igen, hát ezt a társadalomunk nagyon nagy hibái közé kell sorolni....olyan ez mont anno a fiúkat jobban el kell verni a nádpálcával, mint a lányokat, mert fiú, bírja csak ki.....
2010. ápr. 27. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!