Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti feladnátok vagy küzdenétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feladnátok vagy küzdenétek? Mi a baja?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel alakulóban volt kb. 1 hónapig, csókig is eljutottunk stb. de a távolság miatt végül el kellett válnunk és tartottuk a kapcsolatot úgy ahogy, kb. heti 1-2x Facebook beszélgetés, amit a legtöbbször (szinte mindig) én kezdeményeztem. Pár napja ráírtam de a lány nem ír vissza, két nap után látta, de semmi válasz. Nincs fent Facebookon csak kb. fél naponta, mi lehet vele?

Volt hogy azt írta, nem meri kimutatni az érzéseit, ha egyáltalán vannak is...

Ezt mire véljem?

Csendesebb, visszahúzódóbb típus.


2016. okt. 2. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem vagyok látnok ezért nem tudom mi lehet vele...ha nem ir, akkor ne háborgasd.
2016. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a retket akarsz "küzdeni"?
2016. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A felhasználó ***** válasza:
Nem érez irántad semmit. Add fel.
2016. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!