Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora harag/összeveszés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora harag/összeveszés indokolt ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Ha hulla részegen smárolok azzal, akit a barátom kinézett (1x látta, és sosem beszélgettek, tehát nem egy olyan személy, akiért régóta rajong). És ez a személy le se szarta őt. Én meg a személyt. Csak részeg voltam, sodródtam az eseményekkel, nem terveztem vele semmit, nem éreztem úgy, h flörtölünk. Ő mégis lesmárolt én meg voltma olyan részeg h hagyjam, de végül leráztam. A barátom azóta nem áll velem szóba, azt mondja nagyon nagyot csalódott és hogy tehettem ilyet. Egyébként neki kapcsolata van kialakilóban és ezt a személyt tényleg csak 1x látta és akkor is részegen.

Értem, hogy mérges és rosszul esett. De nem elég, ha egyszer leba..sz, megbeszéljük, tanulok belőle és máskor odafigyelek, h ne legyek el túl jól azzal, akit ő kinézett. A smárról tehetek, hogy engedtem (bár nem is emlékeztem) , de arról sztem nem, hogy ő rám nyomult. De indokolt, hogy több napig nem áll szóba velem, és ha igen, akkor is teljesen távolságtartó és hideg? Ezt tényleg megérdemlem? Egy olyan személy miatt, akivel soha semmi nem volt köztük és nem is lett volna, ha én nem vagyok akkor se?


2016. okt. 3. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Haragra nincs valós indok.

Összeveszés is ésszerűség ellenes.

2016. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, velem már vagy öt éve nem áll szóba az unokahúgom, mert a srác, akit ő kinézett magával, velem akart táncolni és nem vele. Illetve annyi történt, hogy elkísért egy darabon hajnalban, amit nem bántam, mert az egyik utcában valami balhé és verekedés volt, amerre menni kellett. De más nem volt köztünk és nem is volt tervben részemről. Mégis berágott rám, nem is nagyon tudtam neki elmondani, hogy mi hogy zajlott, mert meg sem hallgatott. Úgy voltam vele, hogy ha ennyire dedósan áll a dologhoz meg húsz év barátsághoz, akkor így járt.
2016. okt. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szomorú :( Hogy néhány ember ennyire értékel egy barátságot, hogy egy ilyen kaliberű botlás miatt kidobja a kukába.
2016. okt. 3. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!