Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A parotokkal maradnatok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parotokkal maradnatok ha történne vele valami?

Figyelt kérdés
Akár kerekesszékbe kenyszerulne vagy más betegség.
2016. okt. 3. 15:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Nem, mert nem tudnék ilyet elviselni.


Várom a 0%-ot az őszinteségért.


27/F

2016. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem én vele maradnék. Már csak azért is mert ha a párom akkor biztos szeretném is, na meg sajnálnám is. Nem akarnám ott hagyni a legnehezebb időkben.
2016. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%

Legtöbben azt mondják, hogy igen, vele maradnának. Három ilyet ismerek. Két éven belül, mind a hármat ott hagyták.

Én, ezt meg értem. Nagy lelki teher ez.

2016. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom. Úgy érzem, nem bírnám egy életen át vállalni, hogy pl. öntudatlanul fekszik és ápolom.

Ha nemi betegséget vagy pl. AIDS-et kapna mástól, mert megcsalt, akkor elhagynám.

2016. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Annyiszor mellette voltam már, mikor xarba került, azt is megoldottuk. Nem hiszem, hogy pont akkor hagynám ott, ha beteg lenne.


Főleg úgy, hogy voltam a másik oldalon: tőlem akkor vált el a férjem, mikor beteg lettem, és a legnagyobb szükségem volt lelki támaszra. Én ezt nem csinálom meg senkivel.

2016. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

Gondozó leszek,egy ilyen nem gátol meg.

Főleg,hogy gondolom, ha már az illetővel vagyok,akkor szeretem is. Azt meg nem dobom csak úgy el.

2016. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2016. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Számomra a párom nem pótolható, helyettesíthető, lecserélhető. Őt szeretem, a tulajdonságainak az összessége miatt. Ha bármi történne vele, akkor is őt szeretném.

Lehet, hogy másvalakivel könnyebb lenne, mert ép és egészséges. Könnyebb, de nem biztos, hogy jobb. A párommal millió dolog köt össze, sok nehézséget oldottunk már meg közösen, sok közös élményünk volt, ami összekovácsolt. Már nem csak "te" és "én" létezik, hanem "mi" is. Ez az, ami egyszerűen nem pótolható. Egyszerűen úgy érzem, hogy több vagyok vele, általa, mint nélküle.

Szóval nem, nem hagynám el.

2016. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Igen.


De az őszinteséghez hozzátartozik, hogy valahol mélyen szenvednék, ha például nagyon súlyos károsodása lenne és folyamatosan ápolni kéne. Viszont nekem is pokolian esne, ha a legnagyobb szarban hagynának ott.

2016. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Igen, ez egyértelmű. Szeretném őt akkor is, ugyanúgy, és a másik elvesztésénél még egy kerekesszék stb. is sokkal jobb. Mindketten küzdenénk a kapcsolat színvonalának fenntartásáért, de ez eddig is így volt, más jellegű problémák esetében. Amíg együtt akarunk lenni, és kölcsönösen a másik támaszai vagyunk, addig nincs reménytelen helyzet.
2016. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!