Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltékeny a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny a barátnőm?

Figyelt kérdés
Lebukott hogy volt viszony elég hosszú ideig mással,kibékültünk,de azóta ő a féltékeny meg a számonkérő,már szinte beteges,de miért?
2016. okt. 4. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki onmagabol indul ki.. Ezzel mindent elmondtam. O onmagarol is tudja h elkoszal ezert hiszi ezt masrol.

20L

2016. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam.
2016. okt. 4. 12:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

Azt ne viseld el h megcsaltak.. Az h ha vki 1x megcsal az is gaz sztem de ha viszonya van az durvabb. Hiszem h jobbat erdemelsz. Becsuld meg magad jobban, huzd ki magad nezz magadba es hidd el h megerdemled az igazsagot a hazugsag helyett, a szeretet a csalodas helyett. Ez a vilag olyan sotet es hideg, merj szeretni, es persze donteni. Ha szeret ezt a lanyt akkor beszeld meg vele h neked faj h megcsalt de meg tudsz bocsajtani de ha eljatssza a bizalmad meg 1x ak kampo. De ez mind a Te dontesed.. :)

2016. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen igy beszéltük meg,de azóta ő támad meg ő a féltékeny
2016. okt. 4. 12:14
 5/12 anonim ***** válasza:

De miert tamad..mi oka??

Ez non sense :D

2016. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idosek vagytok?
2016. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
33 - 35 vagyunk
2016. okt. 4. 12:21
 8/12 A kérdező kommentje:
nem tudom mi az oka,azóta nagyon féltékeny
2016. okt. 4. 12:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Attol fel h elveszit. Ez egyertelmu. Bar mikor egy 30asnak adok tanavsot mindig le vagyok hurrogva a 20 evemmel :D h en csak ne adjak tanacsot.

De azert adok :D dontsd el h szereted e kell e imadod e, mint a gyerekeknel h izgulsz e a tali elott stb :D ezt csak ilyen gyerekesen lehet eldonteni. Nem befasultan komolyan :)

2016. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem a korod számit attól lehetsz tapasztalt
2016. okt. 4. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!