Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom kulfoldre megy dolgozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom kulfoldre megy dolgozni egy evre, mit tehetek hogy ne roppanjak teljesen ossze?

Figyelt kérdés
Anyagi okok miatt sajnos ugy nez ki egy evre kulfoldre kell menjen..Nagyon megvisel.nem tudom pontosan mikor kell mennie de minden nap evvel kelek es fekszem.en biztos vagyok magamban.egy eletet is varnek ra.megis felek h elhidegulhetunk egymastol igy ilyen tavolsagra.napok ota csak sirok.tudom h evvel nem konnyitem meg a helyzetet de o az eletem:(
2016. okt. 6. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj te is! Tapasztalatnak se rossz, és anyagilag is jó.
2016. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a barátnőm utazott másfél évre külföldre és semmi elhidegülés nem történt.

Mindketten elvagyunk egyedül is, van saját hobbink, játék, stb.

Nem kioktatni akarlak, csak szerintem az embernek fontos, hogy legyen egyedül is elfoglaltsága, és ne legyen társfüggő, mert akkor az egész élete szenvedés lesz.

2016. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
55%

Nekem furcsa ez a nagy aggodalom a push email, közösségi hálózatok, VOIP, instant messaging és videóhívások korában. :) Számtalan pofonegyszerű lehetőség van a kapcsolattartásra. Vedd egy kicsit lazábbra szerintem, mert az senkinek sem lesz jó, ha ennyire rágörcsölsz.


Milyen messzire megy egyébként? Európán belül jó esetben nem egy nagy valami előre jegyet foglalni és kiutazni párszor meglátogatni, illetve gondolom, ő is hazalátogat majd időnként.

2016. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Londonba akar menni.ill London melle
2016. okt. 6. 17:52
 5/15 Beviz Elek ***** válasza:
Mi megcsináltuk fél évre, nem jött be a dolog. Kibírta a kapcsolat, de nem volt könnyű és rossz 6 hónapot távol lenni attól akit szeretsz. Nem mondom hogy nem bírnátok ki, de biztosan szenvedni fogtok közben.
2016. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
En mar most szenvedek:( minden nap sirok
2016. okt. 6. 18:05
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy öröm, ha valaki akit szeretünk távol kerül tőlünk, de ez ahogy emészted magad társfüggőség, ahogy a 2-es válaszoló nagyon helyesen írja.

Esetleg féltékeny vagy? Mert egy bizonyos határon túl az sem egészséges.

Ha a kapcsolatotok komoly és megalapozott, akkor egy régi-régi Szécsi Pál dal szövegével szeretnélek megnyugtatni, ami időtálló, örök igazság:

"Ne félj az elválástól! A távollét olyan mint a szél. A kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja..."

2016. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem is megvan amugy a magam elete.van h 2hetig nem latom mert epp dolgom van v neki...es nem is vagyok ugy igazan feltekeny.csak maga a teny h nincs velem ugy hogy akar gondolok egyet es latom es mert tehetetlen vagyok ez az ami bant
2016. okt. 6. 18:14
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
szexelj amennyit csak tudj és akkor nem fogsz összeroppani
2016. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Menj ki te is, már írta valaki.
2016. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!