Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszett elsőre, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszett elsőre, mégis beleszerettél?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy a nők tényleg képesek beleszeretni abba, aki egyébként nem az esetük, vagy nem is tetszik első látásra...,de nem kell kiforgatni a szavaimat, természetesen nem egy igénytelen, ápolatlan emberről beszélünk, hanem olyanról, aki alapvetően külsőre "rendben" van (értem ezalatt hogy pl. tiszta, ápolt, ad magára...) normális értékrendekkel, szimpatikus belsővel, csak egyszerűen nem az esetük, talán még unszimpi is volt az első találkozásukkor, de miután megismerte, mégis belé szeretett. Vannak itt, akik így jártak?
2016. okt. 6. 22:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
A kérdésed ott bukik, hogy igazán csak pár elit csávó tetszik nekik a sima "életben is felbukkanó" srácok közül még a legjobb is "megalkuvás"...
2016. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Volt ilyen, először azt éreztem, nagyon sok a férfi, a nap 24 órájában lógott rajtam és folyton nyálas üzenetekkel halmozott. Szeretem a romantikát, nőből vagyok, de mindennek van határa és mikor már első nap azt írja valaki, hogy te vagy élete értelme, az bizony sok. De láttam benne valami jót, a szíve mélyén, amit másban nem. Csodálatos hónapokat töltöttünk együtt, az első pár hét után fokozatosan beleszerettem a lelkébe, a kezdeti nyomulásból visszavett és normális ütemben haladtak a dolgaink. Egy idő után azt éreztem, már nem tudnék nélküle élni, így igen, rendesen belezúgtam ahhoz képest, hogy úgy álltam hozzá, próbáljuk meg és lesz ami lesz. A sors fintora, hogy a végén pont ő ejtett pofára eddig életem során a legjobban. Szóval a kezdeti "majdmeglátjuk"-ból hatalmas szerelmi csalódás lett.


35/N

2016. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
Olyan volt, hogy nem "első látásra szerelem" volt, de különösebb bajom nem volt az illető külsejével. De jobb, amikor alapból is tetszik valaki és nem csak a belseje miatt, tartósabb egy olyan kapcsolat, ahol mindkettő stimmel.
2016. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
10%
Megmondom őszintén, hogy velem még ilyen nem volt. Nem a szerelem első látásra gondolok. De van egy középút. Egy biztos, olyannal még nem jöttem össze, akinek ne lett volna kisugárzása. Nem azt értem ezalatt, hogy amint megláttam, azt mondtam, hogy "Jaj, de helyes!" De ha nincsen meg benne a magabiztosság, férfiasság és egyéniség, akkor 10. találkozás után is hidegen hagy.
2016. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt már ilyen. Nem is értettem,mert elsőre nem vonzott, nem érdekelt, mint férfi. Aztán úgy hozta az élet, hogy sokat beszélgettünk és azt vettem észre, hogy elkezdtem vonzódni hozzá.

Szóval lehetséges :)

2016. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

Én így jártam :) A srác első látásra nem tetszett, totál átlagosnak tartottam. (az is) Első találkozáskor, de még a sokadik találkozás után is csak egy jó havernak tartottam. Aztán valami megváltozott és teljesen beleestem. Szerettem benne, hogy van szíve de nem nyámnyila, izgalmas, érdekes, jó fej. Minden meg volt benne amit én akartam valakiben. :)

Egyetlen probléma volt, hogy nem egy időben mellettünk egymásnak. Én volt hogy tetszettem neki, akkor ő nekem még nem jelentett többet barátnál.

2016. okt. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A mostani párommal voltam így :) első találkozásnál nem tetszett nekem, de a személyisége és figyelme annyira megfogott, hogy többször is találkoztam vele és akkor már teljesen beleestem.

1

2016. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

* 1 éve vagyunk együtt :)

20L ő 22F

2016. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
7%

Ezek annyira kamuk amiket ide írogatnak nők,hogy én nem értem tényleg minek jó hazudozni névtelenül...


A valóság,amit én tapasztaltam:

Ha nem születtél helyesnek,onnantól szóba sem állnak veled,és maximum fintorognak rád,meg kinevetnek megaláznak a nők... nincs ilyen,hogy jajj akkor majd később talán megtetszik,ilyen nincsen a nőknél...

Soha nem találkoztam még ilyen nővel,és még csak hallani sem hallottam ismerősöktől ilyet.

Maximum barátság,de még az sem igazából,csak ilyen felszínes kapcsolatig engedik a dolgokat.

2016. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
9-es, az hogy neked nyomorultul alakul az életed, nem jelenti azt, hogy mások mind hazudnak.
2016. okt. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!