Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg nem volt párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nem volt párom nem kellettem! Most mi változott?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, akivel elég közel kerültünk egymáshoz. Párkapcsolatban él egy nála 10 évvel idősebb nővel és annak a két tizenéves gyerekével. Fiatal, kb. egy éve nagyon sokat beszélgettünk, elmondta, hogy fáj neki, hogy tőle sosem lesz gyereke és egyértelmű, hogy ez nem egy életre szóló kapcsolat. Egymásba gabalyodtunk érzelmileg, így arra az elhatározásra jutottunk, hogy lazítjuk a kapcsolatunkat és kimászunk ebből lelkileg. Volt egy beszélgetésünk, ahol a szemembe mondta, hogy szeretne velem lenni, de nem tartaná helyesnek, szereti a párját is, így őt választja. Akkor nekem nem volt párom, így teljesen rábíztam magam. Vele akartam lenni, de feldolgoztam, elfogadtam és tudatosan eltávolodtam tőle. Eltelt azóta bő egy év, már elmentünk egymás mellett, csak annyit kommunikáltunk, amennyit nagyon muszáj. Közben nekem is lett párom, amire fény derült a cégnél és mint valami futótűz el is terjedt a folyosóhírekkel (fiatal nő vagyok, sok férfival a cégnél, azelőtt mindenki csak találgatott a magánéletemmel kapcsolatban), ugyan nem mondta vissza, de sejtem, hogy ez hozzá is eljutott. Azóta ismét keresi a társaságomat. Érdeklődik a hogylétem felől, elhív ebédelni, ha megy kávézni megkérdezi kérek-e, ismét igyekszik együtt dolgozni velem minden közös ügyünkön, nem akar külön utakon járni. Kedveskedik, lesi minden kívánságom. Ugyanúgy viselkedik mint azelőtt, hogy megbeszéltük, nem lesz köztünk semmi.

Most ezt mire véljem? Nyilván összezavar és nem tudom hova tenni mire jó ez? Azt érzem, mintha "talonban tartott volna", ha vége lenne a kapcsolatának én még mindig itt leszek neki. Most hogy a fülébe jutott a hír, hogy hát baromira nem fogok életem végéig várni rá, mintha vissza akarna rángatni az oldalára, hogy "ne veszítsen el".

Hogy látjátok? Miért jó ez és hogyan kezeljem?

Miért csinálhatja ezt?


2016. okt. 7. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem inkább arról lehet szó, hogy kedveli a társaságod, és mivel most van barátod, így nem kell mindenféle szárnyra kapott pletykáktól rettegni.
2016. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eltaláltad, eddig ott voltál mint b variáció, és most fél hogy lecsúszott rólad. Ez nem azt jelenti feltétlen, hogy akar is valami tőled komolyabban, ez inkább hiúsági kérdés.

Velem is csinálták már ezt kétszer is. Megmondták, hogy nem akarnak semmit, majd mikor valaki közeledett felém, féltékenykedtek.

2016. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet h a kapcsolata epp most kezd zatonyra futni es koze nincs a te parkapcsolati statuszod valtozasahoz.
2016. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A munkahelyi pletykák nem így működnek. :) Összeboronálnak ezek mindenkit mindenkivel, akár van párja, akár nincs. Mindenesetre mindegyik variáció előfordulhat.


Nekem viszont mindez rosszul esik, hiszen akaratomon felül is megmozgat bennem valamit újra, amit úgy éreztem már lezártam. Csak felpiszkálja a parázst a közeledése, amit én így nem tudok már olyan őszintén fogadni pont azért, mert nem tudom mire vélni a közeledését. Mint barát elfogadom, de ha tényleg csak a hiúságát legyezgetné, ha a lelkem az övé maradna, azt inkább visszataszítónak tartom.

Eltaszítani sem akarom, de azt sem szeretném, hogy nyeregbe érezze magát, mert ugyan igen... mindig is meg fogja mozgatni a fantáziámat, az én szívem már másé. Volt esélye, nem élt vele, részemről ez lezárult.

2016. okt. 7. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe. Amúgy is mit eszik egy 10 évvel idősebb nőn, 2 gyerekkel. Ha anyuci pici fia típus, akkor marad az idősebb nővel.
2016. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha én lennék ez a férfi, akkor az egyessel értenék egyet, hogy már nincs tétje a dolognak, lehet újra haverkodni. De ez én vagyok, így teljesen benne van a pakliban, hogy ez valamiféle féltékenység.
2016. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. eleve nem kezdenék olyannak aki öreg nővel jár(t). Legyen benned tartás:) Ráadásul ha ne adj isten, összejöttök és megint felbukkan a mami, és a pasi visszamegy hozzá az kegyetlen érzés lesz! Hidd el nekem :(
2016. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!