Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egy tesi tanár, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy tesi tanár, aki ráadásul családapa is beleszerethet egy 16 éves középsulis lányba?

Figyelt kérdés

(A lány persze én vagyok....) Vagy csak ,,játszadozik"? És ha tényleg úgy érez, akkor lépne is...?

Elég nagy a korkülönbség......de már három éve flörtölünk egymással, meg sokszor viccelődik velem, próbál nagyon közel állni hozzám, sőt néha szándékosan nekem jön...de csak ennyi...

Engem nem tanít....de ismerjük valamennyire egymást, meg van egy közös hobbink is....És én legalább 2 évvel érettebb vagyok a koromnál....

Normális válaszokat várok... :)



2016. okt. 7. 17:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
66%

Hogy lehetnél érettebb a koromnál? A korom hosszas égési folyamat melléktermékeként alakul ki, tehát elég érett már ebben az állapotban.

Na de komolyra fordítva: talán te vagy a vörös posztó, ő meg a bika? :D

2016. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%

Barhonnan is nezzuk,ha platoian szerelmes is beled 3eve (ketlem),nem rugna fel a hazassagat,plane nem a melojat,ugyanis ha kiderul,kitiltjak mindenhonnan sztem.

Ugyh nem fog kozeledni.Ha nem lokdosod veletlenul vissza,meg nem kokettalsz vele,keres mast v eszhez ter.A gond akkor van ha belemesz abba ami van v amit belekepzelsz.Ebbol happy end nem lesz bmilyen jokepu/jotestu/vonzo.


Par evente elkap a rendorseg szokdoso tanar-diak parosokat a hataron,itt-ott.Nem vezet ez sehova.


Ha nem is tanit,egyszeruen keruld el.

2016. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is csak max. szexuális vonzalmat érez irántad, egy szexuális fantázia vagy csak számára. Remélhetőleg, nem lépni nem fog a családja, munkája miatt sem.
2016. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
75%
*remélhetőleg, nem fog lépni.
2016. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Előfordulhat. Valószínűleg a testi vonzalom lehet az alapja, de ha ilyen jól elcseverésztek, akkor több is lehet.

Valószínűleg nem lesz semmi, tanár-diák kapcsolat miatt, meg mert családja van. Egy kis flörtben kimerül a dolog...

2016. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Szerintem is próbáld meg elfelejteni...ha így belemész ebbe, akkor egyre jobban romba fogja dönteni az életed...ha pedig tudatosan le tudsz róla mondani, mert tegyük fel nem biztos hogy minden úgy van ahogy látod, akkor menni fog...
2016. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

volt rá példa az életemben,nem sajnáltam mert nem volt jó osztályfőnök.

probált az lenni de nem jött össze.

azért is örültem mert utána olyan osztfőt kaptunk,hogy elment pár (nem elég) gyűlölt oszttárs.


akinem nem jöttle:kirúgták a tanárt.

2016. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!