Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egy tesi tanár, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy tesi tanár, aki ráadásul családapa is beleszerethet egy 16 éves középsulis lányba?

Figyelt kérdés

(A lány persze én vagyok....) Vagy csak ,,játszadozik"? És ha tényleg úgy érez, akkor lépne is...?

Elég nagy a korkülönbség......de már három éve flörtölünk egymással, meg sokszor viccelődik velem, próbál nagyon közel állni hozzám, sőt néha szándékosan nekem jön...de csak ennyi...

Engem nem tanít....de ismerjük valamennyire egymást, meg van egy közös hobbink is....És én legalább 2 évvel érettebb vagyok a koromnál....

Normális válaszokat várok... :)



2016. okt. 7. 17:43
1 2 3
 11/27 Költőnő? ***** válasza:
56%
A pontosan 2 évvel érettebb vajon honnan jött... Ha csinos vagy és a pofid is szép, max eljátszik a gondolattal, hogy mit tudna művelni veled, ha nem rúgnák ki/bélyegeznék meg érte, de ennyi. Akárki akármit is mond, egy tini és egy felnőtt férfi nagyon nincs ugyanazon a szinten. Ha mégis; ott komoly bajok vannak vmelyik féllel.
2016. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
Ébredj már fel! Testileg lehet hogy érettebb vagy, de szellemileg, legalább 4 évvel fiatalabb. Beleszeret? És aztán mi lesz? Gondolkodj már? Olyan jó nőnek hiszed magad, hogy miattad felad családot, egzisztenciát, és elvisz téges a fehér jachtján az óperenciás tengeren meg az üveghegyen túlra, és ott boldogan éltek? Látod ez a gond! Játszátok a nagymenőt, aztán a sorozatokan táplálkozó nagynénik, anyud kékharisnya barátnői mint Vanessa, meg Patricia rohantok a biróságra, rágalmazva a tanárt! Kislány! Ez nem szappanopera sorozat! Ez a való világ! Ébresztő!
2016. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10-esnek, sokat segített ezzel....Szóval akkor legfeljebb szexuálisan vonzódhat hozzám....És én azt nem akarom.....Ha fokozatosan eltávolodom tőle, akkor az segítene?
2016. okt. 7. 18:07
 14/27 A kérdező kommentje:
És aki esetleg félreérti, én nem azért tettem fel ezt a kérdést, mint amiért általában szokták, mert én nem vagyok úgy belezúgva, és nem borít el a ,,rózsaszín felhő"....Hanem csak megoldást keresek, mert már elég régóta rágódom ezen...
2016. okt. 7. 18:15
 15/27 anonim ***** válasza:
92%
Anno velem is ezt csinálta a tanárom, de nem flörtölt csak jó tanár diák kapcsolatunk volt. Beképzeled magadnak. És felvilágosítalak...nem vagy érettebb a korodnál. Az írásodból itélve azt mondanám hogy 15 éves vagy..
2016. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%

Ha tényleg 13 éves korod óta tetszel neki, akkor ott gond van.


Azt írod, nem tanít. Szépen elkezded kerülni. Hamarosan nem fogsz gondolni rá.


Inkább tudatosan kezdj el érdeklődni korban hozzád illő fiúk után. Ha tőlük megkapod azt a figyelmet, ami most jól esik a felnőttől, gyorsabban túlesel ezen.

2016. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Beleszerethet persze, ha van pedo hajlama...
2016. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Köszi 16-os....:) És ha Ő ezt észreveszi rajtam, akkor remélhetőleg leáll, ugye? Mert nekem nehéz lenne úgy nem gondolnom rá, hogy Ő továbbra is úgy viselkedik velem...
2016. okt. 7. 18:34
 19/27 anonim ***** válasza:
56%

Ahogy előttem is írták, a flörtölgetést ne keverjük már össze a szerelemmel. Megkívánta a friss pipihusit, ennyi.

A megoldás, hogy nem sétálsz bele a csapdába, és olyan messzire elkerülöd, amennyire csak tudod. Ha hozzád szól, hideg maradsz. Hidd el, 2 hét múlva már mással fog flörtölni (bár valószínűleg most is ezt teszi, csak nem látod).

2016. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
46%
Valójában azt állítod virágnyelven, hogy szexuálisan zaklat a tanárod, vagy csak unalmadban "nyúlkálsz a konnektorba"?
2016. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!