Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsi a mellem és hegyes, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a mellem és hegyes, ez nagy hátrány egy férfinél?

Figyelt kérdés
Nem enyhén hegyes hanem eléggé, nem is tudom mihez viszonyitsam de annyira csúnya nem tudok mit kezdeni vele:(

2016. szept. 20. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem baj, ha egy férfinek kicsi a melle.
2016. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
NŐ vagyok :D
2016. szept. 20. 13:41
 3/16 anonim ***** válasza:
1%

Nem, de küldj képet róla így nehéz megmondani :DD


17f

2016. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret téged, akkor nem lehet probléma. Sosem tudhatod, hogy mi indít be egy férfit, lehet pont a melled, mert neki bejön az ilyen típus. Nehogy azt hidd, hogy egy férfi csak a tökéletes mellre gerjed. Valaki a nagy bimbóudvart szereti, valaki a picit. Valaki a banán / torpedó formát, valaki a laposat, stb. Olyan a melled, amilyen, ezen változtatni nem tudsz. Fogadd el magad, és nem lesz ez többé kérdés.
2016. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, ez ugye most csak vicc?

Nőként mondom, h a legszebb a hegyes mell, az sem baj, ha kicsi.


Nekem nagy cicim volt mindig, aztán ledolgoztam sporttal, most jól érzem magam, de sajnos nem hegyes.:(

2016. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem vicc, nekem volt már barátom aki sexuális együttlétekkor nem vetette le a felsőmet, ez szerintem elég érthető célzás:(.Azon kivűl egy pasi se mondta rá aki látta(2), hogy vonzó, vagy hozzá érne stb...
2016. szept. 20. 14:05
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Ezen ne aggódj, akinek meg nem tetszik, azt szúrd le vele, oszt kész.
2016. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kislány vagy még, ők meg kisfiúk voltak... Nincs ebben semmi meglepő.
2016. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2016. szept. 20. 14:41
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Biztos vagyok benne, hogy nem csúnya, csak nem a megfelelő férfivel találkoztál, ennyi.

Nehogy már rosszul érezd magad emiatt. Tesómnak akkora volt mint egy borsó, de a pasik odavoltak érte a kisugárzása, az alakja, a haja, a stílusa stb. miatt.

A melle nem volt egy nagy durranás, de senkit nem érdekelt.:)

2016. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!