Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik rosszul az emberekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik rosszul az embereknek ( főleg pasiknak) ha egy szexkapcsolatban mással is szexel a másik?

Figyelt kérdés
Hisz azért csak szexkapcsolat, mert kötöttségek nélküli.
2016. aug. 5. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
sztem teljesen igazad van
2016. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet ő többet akarna, mint szexkapcsolat, de mivel a lány csak szexet, ezért beéri ennyivel is, de attól még lehet többet akarna. Itt pedig bejön, hogy azt, akitől többet akar, más is kefélgeti. Szerintem innen egyértelmű a dolog.
2016. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Csak akkor esik rosszul az embereknek ez, és lehet akár férfi akár nő is, ha már jóval többet érez a másik iránt.
2016. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod mivel csak szex és más semmi nem izgat kivel kever még. 26/F
2016. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

A pasik mindig ilyenek. Pl. hány házas pasi hangoztatja, hogy a nőknek el kell nézni a megcsalást, mert első a család, de ha a feleségük félrelépne, meg is ölnék.

A pasik sokkal féltékenyebbek és birtoklóak.

2016. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5-ös

Ez nem igaz rám egyáltalán.

Na most akkor mi van?

2016. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha többet akarna lett volna alkalma elmondani hisz én belnesen belezúgtam az elenén azért kezdtem mással is hogy kiszeressek belőle.
2016. aug. 5. 11:29
 8/16 anonim ***** válasza:
a férfiak nem féltékenyebbek mint a nők, legalább is én nem hallottam semmilyen felmérésről ami ezt alátámasztaná. Ha csak szexkapcsolat van megbeszélve akkor mindenki azzal kefél akivel akar. Viszont téged kérdező nem értelek. Neked is van szád és meg tudtad volna neki mondani, hogy többet érzel ne legyél ilyen teszetosza. Ha meg ő nem akar tőled többet akkor hülyeség magad kínozni ha te meg szereted!
2016. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert ennyi érővel örömlányhoz is járhatna.
2016. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jajj istenem , ne bonyolítsd már túl...belédszeretett ennyi.

Ezért féltékeny.

ÉS miért nem mondta?

Mert nem merte, ennyi slussz passz kész vége.

2016. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!