Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod legjobb barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod legjobb barátja ezt mondaná NEKED, mit tennél?

Figyelt kérdés

Szóval a párommal való kapcsolatom lényegesen megváltozott az utóbbi időben - távkapcsolatba kerültünk. Sajnos hirtelenjében nem igazán tudtuk kezelni a dolgot, kb egy hónapnyi veszekedéssel kezdődött, majdnem szakítottunk is, de végül ugy néz ki, hogy megoldjuk és minden szép lesz megint.


Na már most, az egyik ilyen veszekedés után a párom a legjobb barátjával ment találkozni, és amikor összeveszünk, egy idő után mindig elkezdek aggódni érte, hogy vajon hogy van, ilyenek.

Ez most is így volt, de hiába hívtam kb 20x, nem vette fel.

Mivel láttam hogy a legjobb barát fentvan fb-n, így írtam neki, hogy ott van-e még a párom, hogy legalább ennyit tudjak róla.


Ő csak reggel írt vissza, hogy igen ott volt, én meg ironikusan odaírtam egy olyat hogy "biztos jól elpanaszolt". Szót szót követett, végül a legjobb barátja benyögött nekem egy olyat, hogy szerinte mi párként nem illünk össze, nem működünk így, és ez egyikőnknek sem jó.


Én kb köpni nyelni nem tudtam, elvégre a kedves barát látott minekt kb 3x együtt a párommal, velem a párom szülinapját szervezve beszélt csak - ráadásul online!, és ennyi. Velem személyesen nem nagyon beszélgetett sosem, egyáltalán nem is ismer.

Oké, lehet hogy a párom 1-2x panaszkodott, de tényleg csak 1-2x, nálunk az abszolut őszinteség megy, és mindig elmondja ha épp elpanaszolt valakinek.


Engem ez eléggé bánt azóta, tudom, nem kell vele foglalkozni, ne törődjek vele, stb, de mégis csak a párom legjobb barátja.

Ha találkozunk vele, mégis hogy kéne viselkednem? Műmosollyal vigyorogni, vagy ál-kedvesen érdeklődni hogy milyen volt külföldön tanulni (most ott tanul), vagy mi?



2016. okt. 14. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr is megkérdezném a páromat,hogy mégis miről beszélgettek,hogy a kedves barátja erre a következtetésre jutott?!
2016. okt. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ilyen idegbeteg viselkedes kb. felmasodperc alatt fog kinyirni egy tavkapcsolatot, es gondolom a parod ezekrol szamolt be. Nem csoda hogy a baratja erre jutott, ket sor utan ez meg a te irasodbol is vilagos, sajnos.

Mekkora a tavolsag, es milyen gyakran fogtok talalkozni?

2016. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Milyen idegbeteg viselkedés? :D


Hogy ő sem és én sem tudtuk kezelni hirtelenjében a helyzetet, és mindketten ugyanugy generáltuk a feszültséget és veszekedést?

2016. okt. 14. 08:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Vagy akar téged, vagy meg akarja óvni tőled a barátját.
2016. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Veszekedes utan elkezdeni ot 20-szor hivogatni, majd a baratjanak is irogatni, majd a kesobbiekben vele is veszekedni, amit egyertelmuen te kezdemenyezel. Ez az idegbeteg viselkedes, amit tavkapcsolatban nem lehet sokaig toleralni.


Tudom mirol beszelek, masfeleve vagyok tavkapcsolatban, tobb mint 2 ezer km tavval, de ha a baratom ezt csinalna, hamar vege lett volna a dolognak.

2016. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kivételesen igaza van BMW=sikernek, de annyival ki kell egészíteni, hogy lehet a lány egyszerűen csak szarkavaró is, aki élvezi, ha egy kapcsolatot tönkretehet.
2016. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A "kb 20x" arra utalt, hogy relatíve sokat hívtam, mert AGGÓDTAM érte. Ha aggódsz valakiért, szerintem te sem ülsz tétlenül, hanem próbálod elérni vagy valami.


A barátjának azért írtam, mert aggódtam. Igen, van ilyen. Ez ugyanaz, mint hogy anyukám felhívja a lakótársam, ha feltűnően sokáig nem tud elérni, vagy tudja hogy baj van, de nem tud elérni, mégsem "idegbeteg" a viselkedése.


A barátjával nem kezdtem el veszekedni, csak volt egy megjegyzésem, amire ő annyit mondott, hogy igen, beszéltek a kapcsolatunkról is.

De végül ő kezdte el mondani a magáét, minden egyéb ok nélkül. :)

2016. okt. 14. 09:16
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

De ha veszekedtek es tudod, hogy a baratjaval van, akkor minek aggodni es hivigatni? Ha veszekedtek, akkor hagyj egy kis teret neki lenyugodni, plane, ha tudod, hogy elfoglaltsaga van. Nem csak kikapcsolta a telefont hirtelen, es kodde valt, hanem tudtad, kivel van.

A baratja meg a te megjegyzesed miatt kezdte mondani a magaet, nem azert mert ugy kelt fel, hogy majd jol beolvas neked.

Kicsit gondold at a dolgokat, nem kell folyton aggodni, veszekedni, mert x ido mulva is pont ugyanitt fogtok tartani.

2016. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Látom nem tudod megérteni a dolgot...

összevesztünk, igen, de elment a barátjával 8-kor! Én pedig hajnalban akartam hívni, hogy hazaért-e épségben vagy mi van vele, mert van hogy sokáig kimarad, volt már olyan elszólása hogy "jó akkor megy és leissza magát" (amit végül nem tett meg), volt már hogy azt mondta, 1-re otthon van és ír, de csak 6-kor ért haza - ami nem baj, de ha nem szól, hogy nem 1-re megyek haza hanem még maradok - akkor igenis elkezd aggódni az ember.


De te ezt nem érted, hogy milyen várni, hogy az ember párja jelezzen hogy épségben hazaért, mert te nem olyan fajta vagy ezek szerint.

Mellesleg a párom is ugyanilyen, van hogy hajnalban ő is ír, hogy hazaértem-e már vagy mi van velem.

Tudod, a legtöbb ember akkor tudja nyugodtan álomra hajtani a fejét, ha tudja hogy a szerettei épségben vannak és nem csak annyit tud hogy valahol a városban császkál még.


Jó lenne, ha a veszekedést nem fognád rám, mert mint írtam, Ő IS ugyanugy generálta, mint én, mégis mindig csak azt írod, hogy nem kell folyton veszekedni, mintha nekem címeznéd a dolgot.

2016. okt. 14. 09:28
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod barátjával annyira felszínes az ismeretséged, mint írtad, akkor miért írtál neki olyat, hogy:

"biztos jól elpanaszolt"?


Érdemes olyat kérdezni, amire vagy nem akarod tudni a választ, vagy ha valaki őszintén mond rá valamit, az rossz érzéseket hagy benned, nehezen tudod kezelni, megemészteni?


(Úgy fogalmaztál, hogy "szó szót követett" a kérdésed után, vagyis saját indíttatásból valószínűleg nem mondott volna kéretlen véleményt a kapcsolatotokról, ha te nem próbálsz információt kiszedni belőle arról, hogy a párod vajon miket osztott meg vele kettőtökről, arról, hogy miért veszekedtek annyit stb.)


Értem, hogy zavar a véleménye, de ha a pároddal van közös jövőképetek, akkor szerintem érdemesebb lenne azzal foglalkoznod, hogy a ti kapcsolatotok minél harmonikusabb legyen, mert abban sokkal inkább van valós mozgástered, mint abban, hogy a barátja mit gondol rólad vagy a párkapcsolatotokról.


Ha meg vele találkozol, szerintem próbálj meg normálisan viszonyulni hozzá, természetesen viselkedni - vagyis se nem a sérelmeid miatt durcázni, játszani a megbántottat, se nem műmosollyal haverkodni vele.

2016. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!