Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek tetszik de?

Figyelt kérdés
Irkál egy pasi aki tetszik, igazából nem csak nekem, sokaknak. Randira hivott de nem valószinű, hogy komolyak a szándékai. Elutasitottam de újra megkeres és meg akar hivni kávézóba. Menjek, vagy ne menjek?
2016. okt. 14. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

döntsd el te, vagy már elég nagylány nem, hogy az életedről egyedül tudj dönteni!


pisilés után is még anyuci törli ki a fenekedet?

2016. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van akármennyire tetszik és kiváncsi vagyok, nem megyek el mert folytatása valszeg nem lesz nagyon különbözünk.
2016. okt. 14. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:

ilyen negatív hozzáállással jobb, ha el is ásod magad pluszba mellé!


honnan tudod, hogy nagyon különböztök? tuti, hogy még nem is ismered mélyen, csak van néhány felületes infód róla.

2016. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj el!

Mit veszíthetsz?

2016. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van igen szerintem nincs sok értelme. Mi van, ha ő meg nagyon akar folytatást én meg nem. Volt dolgom zaklatóval már.
2016. okt. 14. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!