Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most többet akarna vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most többet akarna vagy csak nekem tűnik úgy?

Figyelt kérdés

Neten folyton keres, ír és mindenről el tudunk beszélgetni. Meg élőben is sokat puszilgat, ölelget. Meg sokszor megkérdezi, hogy mással is dugok e, és ha nem akkor miert nem? Meg mondta már, hogy más vagyok mint a legtöbb csaj. /ezt meg végképp nem tudom hova tenni/


Összejárunk egymással, mert kapcsolatot nem akar(t) egyikünk sem! Meg igy nincsenek a kapcsolaton belüli elvárások, beszamolasok a masik félnek stb stb... És tisztáztuk h dughatunk mással is. -igaz, egyikünk se élt ezzel a lehetőséggel még.


És nyilván megfogom tőle kérdezni, hogy most mi is van. Csak érdekel h itt mit gondoltok ti erről a sziturol.

Elore is koszi a válaszokat! :)



2016. okt. 15. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Tobbet szeretne
2016. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mennyi idősek lehettek, de dugni tudtok, beszélni nem? Csak ezt nem értem. Mellesleg te magad írtad, hogy ő sem akar kapcsolatot, akkor ne láss bele többet szimpla érdeklődésnél. Ez a más vagy, mint a többi meg egy tök nagy közhely. Az sem biztos, hogy ő nem dug mással.
2016. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20 l /24 f
2016. okt. 17. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!