Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi esély van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esély van arra, hogy csak barát maradjon egy férfi és egy nő?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ismerjük egymást (kb 10 éve), de egy jó ideig elsodort minket az élet egymás mellől. Most kb. fél éve újra elkezdtünk beszélni rendszeresen (mostanra napi szinten) és néha találkozunk is, ő is sok mindenben segít nekem és ő is neki. Sokat lelkizünk. Mindketten nagyjából egy időben léptünk ki egy több éves kapcsolatból, ezért a párkapcsolati problémákról is sűrűn beszélünk. Mint férfi és nő is bejövünk egymásnak. Én úgy érzem, többet is el tudnék képzelni vele barátságnál, de fogalmam sincs, ő mit gondol erről. Ha viszont nem szeretne többet, akkor nem szeretném emiatt elrontani a barátságot. Ha van valakinek ebben tapasztalata, akkor írja meg legyen szíves.
2016. okt. 15. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom, hogy az érzéseidre hallgass, ha nem lenne szikra, nem is éreznéd.
2016. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lépsz, akkor összejön mással, én többször is jártam így.
2016. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a két felen múlik. :D Ha mindkettő akarja összejönnek ha egyik sem akarja nem jönnek össze. Én hiszek a férfi nő barátságban, nekem is sok férfi barátom van (szinte csak azok)
2016. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az életben mindig azt banod meg, amit nem tettel meg. Probaljatok meg :)

Legjobb barátom először megpróbált felszedni, egyszer egy reszeg esten meg majdnem volt szex. De barátok maradtunk, barmit meg tudunk beszelni es nincs semmi feszültség emiatt.

Ha a véleményét meg kérdezed errol meg nem dol ossze minden.

2016. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Férfi és nő között maximum haverság létezik, barátság sohasem. Erről persze a nők mást mondanak, sőt ha adott nő férfi "barátját" megkérdezi egy másik nő: "-Ti csak barátok vagytok?", jön egyből az "igen, ó persze, csak azok" válasz. Ez egy nagy hazugság, a férfiak hajlamosak bekamuzni. De ha egy másik férfi kérdezi meg ugyanezt a férfit, kibújhat a szög a zsákból. Ha lehetőség lenne rá, egy percig nem gondolkodnának ezek a férfiak, hogy lefeküdjenek e a barátukkal. Hmm. Akkor az milyen barátság? Hm.
2016. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha így érzed akkor beszéld meg vele, ès majd kiderül mit érez. Ha nem ugyanúgy, akkor még mindig lehettek baràtok.


Nő vagyok, és 7 éve a legjobb baràtom egy férfi. Semmi több nincs köztünk, és egyikünk sem akar ennél többet. Az értelmes emberek felfogjàk az ilyesmit, a többi meg szeret kombinàlni mert nincs jobb dolguk.

2016. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!