Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az arabok általánosságban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az arabok általánosságban, vagy csak a muszlim arabok, a vallást tartó arabok nem kényeztetik orálisan a nőket?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a vallásosak nem, valami vallási okból. Vagy ez arab általánosság?
2010. ápr. 26. 05:03
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Őszintén... van olyan elmeroggyant akit ez érdekel?
2010. ápr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
de azért a szpatást nyomják gondolom...
2010. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
szerintem ez fölösleges általánosítás,ők is emberek és ugyanúgy élik meg a szexualitást mint bárhol máshol a világon,szóval ugyanúgy történik minden
2010. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem értem mit nem lehet a kérdésen érteni. Az iszlám vallás szerint az orális közösülés bűn, így a vallásos arabok nem csinálják. Az érdekelt volna, hogy vajon ez a kultúrájukban is alapvetőleg így van, vagy csak a vallásukban.

És én vagyok az, akit ez érdekel. Ha nem tudod a választ, vagy nem érdekel, egyszerűen ne írj!

2010. ápr. 26. 08:52
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem írok.
2010. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Az arab (muszlim) nőket kislányként körülmetélik, így persze, hogy nem kényeztetik a nőket, mert nem lehet; kivágták a csiklójukat. A szexet nem élvezhetik egyáltalán, sehogy sem.
2010. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
te felettem iro.Mekkora hulyeseget irtal.Inkabb buj el valahova,ha nem tudsz normalis valaszokat irni.
2010. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én muszlim vagyok,és téves aki azt hiszi,hogy tiltja a vallás az orális sexet,csak az análisat,de azt majdnem minden vallás elítéli.aki meg nem ért a dolgokhoz ne válaszoljon,az iszlám vallás tiltja a nő nemi szervének megcsonkítását,ez csak régi beduin szokás volt.
2010. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!