Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy így összevag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy így összevagyunk nőve?

Figyelt kérdés
Huszonéves pár vagyunk, másfél éve együtt. Első kapcsolatunk, keresztények vagyunk igy nem szeretkezünk. Rengeteg időt töltünk együtt, munka után az egész napot. Állandóan beszélgetünk és valami kioldhatatlan vágy van bennem, hogy még jobban megismerjem, szívének minden indítékát, gondolatát, szeretetét. Munka közben is mindig írunk egymásnak pár mondatot, vagy telefonálunk 1-2 percet legalább. Ez így egészséges, így fog maradni? Nyilván nem repkednek pillangók a hasamban, ha Rá gondolok, sőt az az igazság, hogy minél régebb óta vagyunk együtt, annál jobban szeretem, de szeretnék tapasztalatot másoktól, hogy ez így jó-e és meddig volt ez nálatok így. Főleg olyanok válasza érdekel, ahol esetleg már gyerkőc is van.
2016. okt. 18. 13:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Majd el múlik
2016. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
63%

"keresztények vagyunk igy nem szeretkezünk"


Nem igazán értem az összefüggést. A mezei hívők simán élhetnek szexuális életet, egyedül a papok meg az apácák nem.


De a kérdésre visszatérve. Nincs ezzel baj, én is voltam így az egyik exemmel, de ha visszagondolok egyszerre volt ez szép dolog, és egyszerre kissé kínos is. Amúgy pont emiatt bukott végül az egész kapcsolatom, mert nagyon "elöregedésnek" éreztem az egészet, kicsit olyan "sárgás-barnás filter" szemüvegen át.

2016. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha két külön nemű ember ennyi időt tölt együtt, abban ott lehet az, hogy azért vannak nagyon egymásra hangolódva, mert az egyik fél alárendeltként van jelen és már felvette a másik személyiségét.


Magyarul vagy a lány nagyon férfias, vagy a férfi nagyon nőies.

2016. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Hasonlóan alakult a kapcsolatom, bár mi szeretkeztünk is. :) Ahogy egyre mélyebbé vált a kapcsolatunk, egyre jobban egymásba szerettünk. Ez teljesen egészséges.

Ez érzés azonban óhatatlanul elmúlik, ahogy jönnek a szürke hétköznapok a randizgatós időszak után. Nem mondom, hogy teljesen, hiszen meg lehet őrizni, időről-időre vissza lehet hozni a lángot.

Azért azt tudd, hogy az együttélés során derül ki sok minden a valóságban... akkor válik egyértelművé, hogy egy pár mennyire képes együtt élni, működni. Több a konfliktusforrás, amiket kezelni kell, és olyankorra már amúgy is alább hagy a rózsaszín köd. Az első gyerek születési mindenképpen vízválasztó, hiszen olyankor teljesen új szerepeket kell tanulni a feleknek, mellette a régieket is megőrizni. Nem lehet megjósolni, hogy nálatok mi lesz...

2016. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
#2 igen, igazad van, simán élhetnek nemi életet házasságban :)
2016. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Igen. Mi így élünk ma is. 2 gyerek után is. Én szeretem. Sokak szerint ez egy unalmas élet. Nekem pont jó. Mindenkinek másra van szüksége.
2016. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

# 5: Készültek erről felmérések, a keresztény fiatalok nagy többsége él szexuális életet párkapcsolatban (nem házasságban).

Halkan jegyzem meg, a biblia időkben házasságnak minősített valami nagyjából egyenértékű azzal, amit ma "komoly kapcsolat"-nak nevezünk (házasságnak ugyanis az minősült, ha a szülők tudtával és beleegyezésével a fiatalok "elhálták" a nászt, sokszor még csak nem is éltek együtt az állattenyésztő életforma miatt, és a válás is annyi volt, hogy a férfi kimondta, hogy ennyi volt... mondjuk a nőknek ilyet nem lehetett).

2016. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, én nem is tudnék elképzelni máshogy kapcsolatot.
2016. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Hogy így fog-e maradni, azt nem lehet megjósolni.
2016. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

#5


Mivel nem vagyok vallásos, ezért nem tudom ezt átérezni, én vagyok olyan szemtelen, hogy még élvezném is, ha titokban "csinálnánk", a "tiltás" ellenére is. Senki nem tudja meg, kettőnk titka marad, ami nekem egy kis pluszt adna a kapcsolatban (növelné a bizalmat és valami ismeretlen jóérzést adna neki) Csúnya dolog, tudom. Bár ezért is vagyok alkalmatlan vallásosnak. Ebbe még az ateizmust is beleveszem, mert őket sem igazán kedvelem.

2016. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!