Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó neki, hogy bánthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó neki, hogy bánthat engem?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismerek egy srácot, 2 hónapig úgy volt, hogy komolyabb lesz, aztán lerázott. Már lefeküdtünk előtte, és azóta is találkoztunk 2-3x, de szerintem csak a szex miatt érdeklem még.

1 hónapja rázott le... eleinte nagyon nehéz volt, főleg, hogy egy másik csajjal elkezdett randizni, de ő már nem nagyon van a képben. Viszont ez a csaj úgy bekavart, és én is féltékenységemben annyi butaságot csináltam, hogy a srác bizalmát teljesen elveszítettem. (Névtelen sms-ek, az exeit kérdezgettem róla, ami nem tetszett neki...stb.) Most már jobban vagyok lelkileg, egy héten max. egyszer, ha beszélünk. De ha én nem keresem, ő tuti rámír msn-en, vagy sms-ben, hogy direkt vmi olyannal álljon elő, ami nekem fáj... eleinte hogy hagyjam békén... Ma pedig... kaptam egy sms-t tőle fél órája, hogy ne keverjek a háta mögött és senkinek ne beszéljek róla, mert rossz vége lesz. Kérdeztem, hogy mit hallott, mert nem tudom miről beszél. Erre az volt a válasz, hogy nem is hallott semmit, csak tudja, hogy tuti beszélek róla, és nem bízik bennem, ne haragudjak. Ezt az sms-t nem értem. Miért ír, miért zaklat, ha nincs is semmi, csak bunkózni akar egyet?

Mikor együtt vagyunk, akkor jópofizik, hétvégén is haverjaival nála voltunk, én ottmaradtam, nem volt semmi, de reggel mikor haza akartam menni, visszahúzott az ágyba, hogy maradjak még vele. Utána 3 napig nem beszéltünk... most meg mi ez az sms, mikor a nevét sem ejtettem ki azóta?


2010. ápr. 26. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az itt leírtak alapján elég gyerekesek vagytok mind a ketten.
2010. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerinted az, hogy a háta mögött kérdezősködsz, meg névtelen smsekkel zaklatod az rendben van? Ne légy ilyen hibbant, s maradj nyugton, s főleg ne kérd ki magadnak, ha ugyanazt csinálja, amit előtte te...
2010. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gyerekes voltam, de a féltékenység és az önbizalmam porba tiprása elvette az eszem. :S De bocsánatot kértem már, és én békénhagyom őt! De miért ír ok nélkül, mikor hetek óta egy szót se szólok róla? Miért gyanusítgat ok nélkül? Jó neki, hogy zaklathat, ha én nem keresem őt?
2010. ápr. 26. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Kihasznált - mert hagytad, hát ne hagyd, hogy ezután is megtegye! Szó sincs itt szerelemről-komoly szándékról, ne pazarold rá az idődet!
2010. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De miért szórakozik akkor még mindig velem?
2010. ápr. 30. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!