Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti örülnétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti örülnétek, ha egy csaj sztriptizelne nektek?

Figyelt kérdés
Akkor is, ha nem vagytok párkapcsolatban vele?

2016. okt. 19. 18:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A szex jó koztunk. Szoval ha nem is előjáték de poenos dolognak meg fel lehet fogni, rontani biztos nem fog a szexuális felfokozottsagunkon :)

Attol h nem a pasim meg kedveskedhetek neki sztem :)

2016. okt. 19. 20:43
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem a pasid, csak úgy dugtok? Az komoly, vagy talán pénzért csinálod? :D
2016. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Osszejarunk
2016. okt. 19. 21:00
 14/15 Titusztitusz ***** válasza:
Ugyanmár 7-es...Csak nem a saját tapasztalataidat/szokásaidat vetítenéd ki rám is? Hidd el,nem vagyunk akkor ez esetben egy kategória... NEKEM,sohasem volt igényem még sztiptízre az életben...Sem nem izgat,sem nem szórakoztat az ilyen műsor...Inkább untat...De nagyon...Az én már tapasztalt nőim sztriptíz helyett azzal izgattak fel mindig,hogy seccpecc alatt lehajingáltak magukrol minden culát,(Csak úgy,sztriptíz nélkül...)aztán amikor már anyaszült meztelenek voltak,felvettek egy csinos harinacit...És ÍGY illegették magukat előttem egy-két percig...Meg hajolgattak jó mélyeket...Hm...Ilyen produkciók meg látvány után meg aztán pillanatok múlva már csakúgy recsegett az ágy,meg csakúgy lihegett,meg kapkodta a levegőt a hölgy,időnkénti kéjes sikolyokkal vegyítve a dolgot...Szóval hagyjál már engem ilyen lúzereknek való bohóckodásokkal,mint a sztriptíz...
2016. okt. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Valószínű igen. Bár jobban tetszene egy kis tornabemutató tőle, enyhén akrobatikus elemekkel. A tornázás akkor, ha már leginkább csak bugyi és melltartó van rajta.
2016. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!