Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha egy lány divatjamúlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy lány divatjamúlt ruhákba jár?

Figyelt kérdés

[link]


Hasonló stílus, mint az első képen a nő. Ne a nőt nézzetek, csakis a ruháit!


2016. okt. 20. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Hát akinek az számít, hogy milyen ruha van a másikon, azt nagyon tudom sajnálni.
2016. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Első akkor Te is ilyen vagy . :) kérdező miért lenne baj ? vagy tetszik a másik félnek vagy nem.Ha nem tetszik akkor így járt.De nem kell senki miatt úgy öltözködni hogy neki megfeleljél. Én is találkoztam egy lánnyal elég csinos is volt , de elől a homlok a földbe vagy göndörítve a haja ami engem kimondottan taszított .Mamámnak volt 40 évig el begöndörítve a haja akkor volt divat ez a frizura. De ez csak egy vélemény volt megtetszett volna valakinek nem. :)
2016. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Valoszinuleg a fiuk kozul is azoknal lesz eselyed, akik divatjamult ruhakban jarnak. Ha ez teged nem zavar, akkor nem baj.
2016. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Semmiképen nem baj,a te döntésed.

Viszont így nagy valószínűséggel a hasonló öltözködésű férfiakat fogod vonzani ahogy már más is mondta.


26/n

2016. okt. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 BlackSword ***** válasza:
6%
Attól függ, hogy egyéniség akarsz lenni vagy divatmajom???
2016. okt. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A lényeg, hogy divatos ruhákban ne járjon, mert azok ízléstelenek.
2016. okt. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Úgy làtszik nem értek a divathoz mert szerintem semmi gond azzal a ruhàval.

Peldaul a terdnel kiszakitott nadrag biztosan egy nagyon divatos holmi mert sokan hordjak, de attol meg idiota dolognak tartom. Szàmomra inkàbb pozitìv nem együtt bégetni a birkàkkal.

2016. okt. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Max a többi lány szemében. A legtöbb férfi csak olyan szinten veszi észre az öltözéket, hogy kivan-e a lány melle/feneke vagy nem, rátapad-e a ruha vagy nem. Egyébként meg néhány különlegesen érdeklődőt és homoszexuális egyént leszámítva nem igazán követi nyomon a férfiak közül senki a női divatot.
2016. okt. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Van az a szinten divatjamúlt, ami már tényleg röhejes. De ez egyszerűen csak egy egyszerű szett. Jó, nem übetrendi, de nem is baj, mert ezek legalábbis klasszikus, időtálló darabok. Amúgy meg az utána képes ruha van annyira "divatjamúlt", mint az első képes :D.
2016. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...A farmeres hölgy tényleg elég nokedli,de a mellette álló,pirosas-sárga miniruhát viselő hölgy az NAGYON DÖGÖS...Hm...Akár "divatja múlt" a szerelés,akár nem...(Engem mondjuk amúgysem szokott érdekelni,soha,semmilyen divat se...)
2016. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!