Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megsértődnétek, ha távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődnétek, ha távkapcsolat esetén ez lenne?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy 1-2 havonta tudunk csak találkozni pár napja, de szerintem nem egy nagy dolog, és nem kellene személyes sértésnek venni a helyzetet: Most mindkettőnknek van úgymond 10 nap szabadideje, amikor találkozhatunk, együtt lehetünk, de én meg nem akarok kihagyni egy focimeccset (a község csapatának vannak barátságos meccsei, ahol játszom), mert így is sérülés miatt kettőt kihagytam, és így később mennék hozzájuk, tehát csak 5-6 napot lehetnénk együtt. Megmagyaráztam normálisan, de éreztem, hogy nem érinti jól a dolog.

Én vagyok a bunkó vagy ő reagálja túl?


2016. okt. 21. 21:16
 1/10 A kérdező kommentje:
pár napra* - nem pár napja, bocsánat
2016. okt. 21. 21:17
 2/10 anonim ***** válasza:

Megértelek, mert én is távkapcsban vagyok, igaz mi sűrűbben találkozunk.

A nők igencsak érzelmi alapokon döntenek.

Figyelj, tanácsolok neked valamit és ezt szerintem fogadd is meg és nem marad el a hatás. ;)

Válaszd mindkettőt!

Legyél ott a meccse(ke)n és a barátnőddel is.

10 nap lenne szabad és te 5-6 napra tudsz csak menni.

Legyél valamelyik meccsen és mondjuk az utolsó egyet vagy kettőt lemondva mond a barátnődnek, hogy gondolkoztál és inkább az utolsó meccs helyett hozzá mész el hamarabb.

Hidd el, hogy ezt nagyon fogja értékelni, mert ugye jól gondolom, hogy a barátnőd fontosabb mint a meccs és hiányzik neked, igaz??

Éreztetni kell a nővel, hogy fontos és mindent félrehagyva ott vagy mellette.

Ezzel ő most beleegyezett, hogy maradj, mert nem akart hisztizni, viszont igenis hiányzol neki és természetesen ha van rá mód és lehetőség, akkor természetes, hogy többet szeretne veled lenni.

2016. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Egy focimeccs 1 napot vesz igénybe, ergó 9 napot lehetnétek együtt.

Hogy jött ebből ki jóval kevesebb?

2. Aki a kicsit nem becsüli, az a nagyot nem érdemli.

3. Inkább örült volna hogy Ennyit is együtt tudtok lenni.


Kompromisszum az élet! Ezt meg kell hogy értse.

2016. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak egy meccsről van szó, úgy jött ki a több nap mínusz, hogy már szerdán mehetnék hozzá, de a meccs vasárnap van...
2016. okt. 21. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Olyan drága lenne az út hogy nem lehetne azt megoldani hogy lemész szerdán hozzá, vasárnapra vissza a meccsre, aztán újra vissza a csajhoz?

Ezt a lehetőséget se zárd ki.

2016. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
24 ezer lenne, plusz 5 óra egyirányban az út
2016. okt. 21. 22:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Megsértődni nem ésszerű.
2016. okt. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem sértődnék meg, de mérlegelném, hogy kell-e nekem ilyen pasi, akivel alig tudok együtt lenni

márpedig rengeteg szabad pasi van, ennek a sok pasinak a 99%-a nem távkapcsolatot akar, hanem rendes hagyományos kapcsolatot

2016. okt. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért kell nála lenni ? Legyetek most nálad, vidd el a meccsedre, nézze meg hogy játszol stb... Szervezzetek most eköré programot, így együtt lesztek 10 napot, mindenki boldog.
2016. okt. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy munkó és ő sem reagálta túl, érthető hogy rosszúl esik neki hiszen alig lát, lehet hogy megfordul a fejében hogy a foci fontosabb neked, de ha nem hisztizett meg kiabált akkor nem reagálta túl. Mondjuk köthetnétek komprumisszumot. Gondolom te szoktál hozzá menni és ezért maradnál le a mecsről, de mi lenne ha 5-6 nap után ő jönne hozzád és így együtt is vagytok és nem maradsz le a mecsről mert gondolom nem ugy zajlik hogy napi 24 orában fociztok. Esetleg elmehetne megnézni téged.
2016. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!