Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti értitek miért kell ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek miért kell ezen így kiakadni? 25/F

Figyelt kérdés

barátnőmmel beszéltük, hogy kéne végre egy normális tv a lakásba.. Nem nagyon van pénzünk, ezért a legolcsóbbat de mégis jó minőségű tv-t kerestük. Találtunk is 1-et ami tökéletes és épp 30%al olcsóbb volt.. Mondta a barátnőm, hogy a héten vegyem meg, ő nem tud elmenni érte mert influenzás, otthon pihent a héten...

Gondoltam ráér a dolog, majd szombaton megveszem... Odamentem, az összes ilyen tv-t megvették mert ugye akciós volt, sokkal olcsóbb mint eredetileg.

Hazamegyek, elmondom a barátnőmnek, hogy mi van, erre elkezd kiabálni, hogy ő már milyen rég óta mondja, hogy vegyem meg, nem igaz hogy nem voltam ennyire képes, hagyjam békén, hogy lehetek ilyen lusta, engem semmi nem érdekel, ezt el*baztam stb... Este gondoltam szexelünk és kiengesztelem, azt mondta nincs kedve hozzá...


2016. okt. 23. 12:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%

Kedves 8-9-es nagyon okos hozzászóló! Ha valaki el.bsz valamit, azért hadd ne legyen már megsimogatva a buksija!

A kérdező igenis elcseszte, mert lusta volt elmenni és húzta a dolgot. Ha hibázunk, be kell ismerni, nem pedig még dícséretet várni érte. Felnőtt ember felvállalja a tettei következményét. Nehogy már a lányra legyen kenve a fiú hibája!

2016. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
23%

#11


Attól még nem kellene ennyire idegbetegnek lennie a női félnek sem. Egy sima tévé miatt ennyire szidni valakit? Ez semmi több, mint sárkánykodás. Elképzelem a mindennapjaikat is amúgy. Ha a fickó véletlenül nem kap a boltban x márkájú tejet és hoz helyette másikat akkor is ez megy? Rögtön kiabálás, sértegetés? Ez így relatíve lelki terror, és sok házsártos feleség alkalmazza ezt. Mindegy, csak sértegetni, kiabálni, kötözködni lehessen. Az ilyen nőtől menekülni kell, mert jobb nem lesz.


Egy normális ember nem ordított meg sértegette volna azonnal, hanem csak letudta volna, hogy "majd legközelebb" vagy "na, látod, ez lett a vége a halogatásnak, tanulj belőle..." Nem pedig ordítva, hogy "te rákos, há' téged semmi nem érdekel mindent elb**ol, te szemét hülye"...

2016. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

szerintem mindketten elbasztátok.

engem is felbosszantott volna ez a hozzáállás, hogy majd meg lesz, meg nem kell sietni, ráérünk stb. szeretem ha minden egyből el van rendezve és nem kell foglalkozni vele többet. ráadásul ha nincs pénzetek, és egy ilyen jó ajánlat van, akkor jóhogy egyből le kell csapni rá...

a barátnőd meg túlzásba vitte, hogy ezen ennyire kiakadt és kiabált. de hát most istenem. tényleg te basztad el. :D

2016. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
8%

#13


Ha a csajnak ennyire fontos, akkor miért nem vették meg már aznap? Ez csak egy tévé, könyörgöm. Ha annyira fontos, már megveszik aznap, de ez így csak vihar egy pohár vízben. Utólag mindenbe bele lehet kötni, ezt már megtanultam.

2016. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Egy tv miatt nehogy már így behisztizzen!Biztos nem volt valami előzménye?
2016. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor hálát adok az istennek hogy nem ilyen a barátnőm xd szard le majd megbékél. Igazából kur.vára nem értem mit kell kiakadni egy tv miatt. Jolvan az tényleg szar hogy halogattad de basszus emberek vagyunk..mindenki hiányzik. Abba nem gondolt bele hogy neked is dolgod lehet?..ha az én barátnőm beteg akkor is ugyan úgy megcsinál mindent..még akkor is ha rászólok hogy feküdjön le..
2016. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Hibázik*
2016. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
70%

Hát én is olyan vagyok, mint a barátnőd, hogy rosszul esik az, amikor van egy jó lehetőség, és mi nemtörődömségből vagy nem odafigyelésből elszalasszuk azt. Ezért szoktam én megtervezni a bevásárlást, mert ha a párom csinálja, egy hónapban 60 ezret is elkajálunk akár, én viszont 35-ből megoldom, és mindig van meleg étel az asztalon.

Legutóbb akkor volt ilyen, amikor párom beugrott munkahelyemre, hogy hozzon-e valamit a boltból. Én mondtam, hogy van akciós wc papír nagy kiszerelés, hozzon azt, meg lasagne tésztát. Összesen ez került volna max 2000 Ft-ba. Erre a párom jött is, csak éppen nem azt sikerült venni amit megbeszéltünk és még drága is volt. Akkor az volt az első gondolatom, hogy jól leteremtem, hogy nem sikerült neki ennyit megoldani. Végül végiggondoltam, hogy végül is férfi. Nem is jár gyakran vásárolni és akkor is célirányosan keres. A mai hipermarketek, meg nem valami célirányosan helyezik el az akciós árukat, így nem csoda, ha pl a wc papírt nem találta meg. Mert nem a háztartási papíroknál volt, ahol minden logikus lény keresné. A másik árú, pedig alapból nagyon drága. Viszont néha van olcsón lasagne tészta és akkor szoktam venni többet. Mivel a párom csak a termék alatti címkét olvasta el, és ott olcsóbb ár volt kiírva, így azt is feltételezte, hogy akkor ahhoz áruhoz tartozik (itt jön az, aki rendszeresen vásárol az már gyanakszik, mert ismeri az áruk kb árát). Így ő naivan elhozta és a kasszánál derült ki, hogy az ár majdnem 3x-sa annak amit én mondtam.

Hogy ki hibázott? Nagyobb részt a párom. De nekem is van felelősségem a dologban. Egyrészt mondhattam volna azt, hogy ha nem biztos valamiben vagy nem találja, akkor ne hozzon semmit. És akkor nincs belőle gond. Másrészt nem volt valami jó hangulatban amikor elment vásárolni, és tapasztalat, hogy tiszta fejjel érdemes ezt is csinálni, mert igenis odafigyelést igényel, sokszor nyomozást, hogy egy hipermarketben kinyomozzuk mi mennyibe kerül és tényleg azt vesszük amit. Harmadrészt én járok rendszeresen vásárolni, ő gyakran csak elkísér, ha nagy bevásárlást tartunk. És az áruház egy olyan közeg, ahol szintén ki kell ismernünk magunkat, ha gyorsan és hatékonyan akarunk vásárolni. Ha nem kell keresgélni az árukat és tudjuk hogy hová szokták rakni az akciós árukat az megkönnyíti a dolgokat. Ő ezért elmehetett 20x is azon árucikk mellett amire én gondoltam de nem ott volt, ahol elvileg a helyen, hanem kirakták a folyosóra, hogy mindenkinek feltűnjön... csak éppen annak nem tűnik fel aki célirányosan keres. A páromnak.

Így a végére arra jutottam, hogy inkább elengedem a negatív érzéseimet és jó tanácsokat adtam neki, arra, hogy érdemes ilyen nagy üzletekbe vásárolni.


Úgyhogy az, hogy a barátnőd kiakadt az jogos. Mert hibáztál, megígérted, hogy megveszed és addig halogattad, míg nem tudtad teljesíteni a kérését. Hogy jogos volt-e részéről, hogy ennyire kiakadt, az az ami vitatható. Hiszen máskor is lesz akciós tv, és most ott a rés a kapcsolatotokba, a kérdés az, hogy ezért megéri?


Én mindig mérlegelem, ilyen helyzetekbe, hogy érdemes-e balhézni, mert sokszor a kialakult helyzet kettőnk felelőssége. Tehát pl. ő is szólhatott volna, neked, hogy szívem, az akciós cuccokat úgy viszik, mint a cukrot, menjél előbb. Én nem azt mondanám, hogy pató pál vagy, hanem inkább azt, hogy férfi. A vásárlás nem a ti terepetek. Én a helyedben megbeszélném ezt a barátnőmmel és okulnék belőle. Ha legközelebb ilyen helyzet van, akkor már rutinosabbak lesztek. És szerintem ennyi miatt balhézni igazán nem éri meg. Kár nem ért titeket, tv eddig sem volt. De a szeretett és összetartás bármely földi értéktárgynál fontosabb.

2016. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18


Nálunk a családomban pont az van, ha nővérem vagy anyám megy akkor tuti drágábban jönnek ki, mintha én mennék. Engem itthon agyondícsérnek, hogy "ilyen keveset fizettél csak"? És mindezt úgy, hogy néha egy kicsit magamnak is belesikkasztok... :D


Szóval én leszek majd egy nap az élő cáfolata annak, hogy "a férfiak nem tudnak jól bevásárolni"... Mert de. És még gyorsan is.

2016. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Gáz ennyire kiakadni egy tv-n. Viszont úgy látom, hogy csórók vagytok tehát nektek nagyon jól jött volna az a 30 %. Nem kellett volna így reagálnia, de engem is bosszantana. Gondolom úgy érzi hogy ő most beteg te meg ezt sem tudod elintézni...
2016. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!