Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar ez egy férfit, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ez egy férfit, ti értitek? Magyarázzátok má el nekem is kérlek!

Figyelt kérdés

Van egy kedves férfi barátom ( csak barát, semmi más). Volt egy sok éves kapcsolatom, akkor még ő nem volt a baráti köröm tagja. Akkor lett az, amikor szakítottam a párommal, utána ismertem meg. Aztán lett egy rövid próbálkozásom egy sráccal, de nem jól alakult, ezt már ő, mint barát végigkísérte.

Most egyedülálló vagyok. Elárulta nekem ez a férfi barátom, hogy neki fura érzés ismerni azt a férfit, akinek valaha is köze volt hozzám, aki látott ruha nélkül, volt velem.


Otthon gondolkodtam ezen a mondaton el és nem megy ki a fejemből.

Miért zavar ez egy barátot? Nekem ez fura.


2015. szept. 12. 13:20
1 2
 1/12 Clark Kent.. ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan össze akar veled jönni. Ő nem csak barátként tekint rád.
2015. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
MÁR--- akart lenni, elírtam a címet, bocsi!!!
2015. szept. 12. 13:31
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod? Össze akar velem jönni???
2015. szept. 12. 13:32
 4/12 561 ***** válasza:
Sztem titokban szeret téged.Elképzeli,hogy mással vagy és ez olyan lehet neki mintha megcsalták volna.
2015. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon megleptek.
2015. szept. 12. 13:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát igen.. elég nagy az esélye :)


De hát miért nem kérdezed meg tőle?

2015. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem mondaná el, ha ez igaz. Ő az a típus, aki soha nem mondja ki az érzéseit, és mivel fél éve szakított, azt hangoztatja, hogy neki nem kell senki.
2015. szept. 12. 13:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, illetve vagyok én is. Egy ölelés azért biztos jól esne neki :) Nekem is van most lány barátom és tényleg nem tudnám elképzelni, hogy "kapcsolatban" legyek vele de azért jól esne néha ha nem egyedül aludnék meg ilyenek... szóval fura helyzet ez ilyenkor. Muszáj, hogy komolyabban beszélgessetek erről!
2015. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most megtapasztalod, hogy miért mondják azt, hogy férfi és nő között nincsen barátság. Egy darabig talán úgy tűnik, hogy van. Lehet, hogy x ideig csak baráti a viszony, de egy egészséges férfi egyszer biztosan továbbgondolja a "barátságot".
2015. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amíg csak gondolja engem nem érdekel. Az nem bűn.
2015. szept. 12. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!