Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti értitek miért kell ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek miért kell ezen így kiakadni? 25/F

Figyelt kérdés

barátnőmmel beszéltük, hogy kéne végre egy normális tv a lakásba.. Nem nagyon van pénzünk, ezért a legolcsóbbat de mégis jó minőségű tv-t kerestük. Találtunk is 1-et ami tökéletes és épp 30%al olcsóbb volt.. Mondta a barátnőm, hogy a héten vegyem meg, ő nem tud elmenni érte mert influenzás, otthon pihent a héten...

Gondoltam ráér a dolog, majd szombaton megveszem... Odamentem, az összes ilyen tv-t megvették mert ugye akciós volt, sokkal olcsóbb mint eredetileg.

Hazamegyek, elmondom a barátnőmnek, hogy mi van, erre elkezd kiabálni, hogy ő már milyen rég óta mondja, hogy vegyem meg, nem igaz hogy nem voltam ennyire képes, hagyjam békén, hogy lehetek ilyen lusta, engem semmi nem érdekel, ezt el*baztam stb... Este gondoltam szexelünk és kiengesztelem, azt mondta nincs kedve hozzá...


2016. okt. 23. 12:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ez tuti felnőtt párkapcsolatok kategória??

Ha mondtad neki, hogy szombaton mész és nem sürgette; Kettőtök hibája.

Te tudhattad volna, hogy elviszik majd.

Ő lehetett volna kedvesebb is!


A tények:

Ő beteg.

Te el...- tad a tv-t.

Így te bocsánatot kérsz! Ő pedig, neten, újságban, stb... Kinéz egy új tv-t , ami megfelel neki és Együtt elmentek érte!

2016. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Lúzer vagy mert ezt sem tudtad elintézni.
2016. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!