Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan ember, akiben nem gyűlölet és megvetés generálódik, ha egy másik ember sértegeti, hanem meglátja a sértés mögötti szenvedést, és együtt érez azzal az emberrel?

Figyelt kérdés
Aki képes túllátni ezeken a diszfunkcionális, egós mintákon?
2016. okt. 27. 23:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
Miért érdekelne valaki más szenvedése? Őt talán érdekli, hogy én mit érzek, amikor sérteget? Nem az én problémám, ha lelki beteg vagy szenved, és engem nem is érdekel, ezt neki kell megoldania. De azt is túlzásnak érzem, hogy valakiben "gyűlölet és megvetés generálódik" csak attól, hogy valaki sértegeti. Én inkább közlöm, hogy szánalmas és gyenge vagy, amiért képtelen vagy változtatni az életeden és inkább másra vetíted ki a nyomorodat, kiröhöglek és faképnél hagylak. Mint írtam, nem az én problémám, így felesleges rá több időt pazarolnom.
2016. okt. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
Neem. Túl nagy az igazság érzetem ahhoz, hogy bárkitől bármit elviseljek, ami nem reális, nem létező, vagy hazugság.
2016. okt. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és az kimaradt, hogy aki sérteget, sosem állít rólam valós dolgokat, ezért kb a képembe hazudik, ami kicsit sem tolerálható.
2016. okt. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Megertem, de nem turom el.


Ertem, hogy ki miert rinyal, de ha szamomra nem elfogadhato az allaspontja hangot adok neki, vagy csak megjegyzem, elraktarozom az esemeny emleket, es a tovabbiakban annak fuggvenyekeppem fogok cselekedni.


Pl. egy facebook oldalon hazug pitsanak neveztek, nem egyszer, holott segito szandekkal irtam le sajnos neha a nyers tenyeket, maskor meg siman csak neki nem mukodott az, ami nekem. Kulfoldi munka es lakasberlessal kapcsolatos dolgok. Ertem en, hogy emberunket elhajtottak a bankbol, de ha azt csinalja amit mondok 1-2 nap alatt van szamlaja, 5 nap mulva bankkartyaja. Nem csak nekem, hanem meg 3 rokonnak inteztem el. Erre olyan szidalmakat zuditott ram, amit nem vagyok hajlando elturni. Megjegyeztem, hogy csak segiteni akartam, probalja meg mas bankfiokban. Aztan nem irtam tobbet, sot par ilyen alkalom utan zero segitseggel latom el az embereket.

Ezutan 2 evig majdnem nem is irkaltam.


Multkor segitettem meg egy nonek. Mar majdnem ott tartottunk, hogy miattam kerult oda ahova, mert en nem fogtan meg a kicsi kezet es vittem el hazhoz, aminek a cimet leirtam neki 3x!


Szoval ennyi eleg volt, inkabb foglalkozom magammal. Masokkal meg akkor, ha fizetnek erte.

2016. okt. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%

Ja, es igen, ertem miert fusztralt.


1/ nekem sikerult, neki nem. Kisebbsegi erzes. Miert tudta az a hulye kiscsaj megcsinalni, en meg nem? Biztos hazudik! Ha meg nem akkor hulye lennek, nem, az nem lehet. Hazug rzibanc ez is.


2/ segits, segitsel mar. Na, ha mar ennyit irt, akkor biztos elkon velem (sajat szabadidejeben, ingyen es bermentve) tolmacsolni a helyre. Ja, ez nem jon, csak leirta (mit kene csinalnom) Hat kapja be!!! Miatta vagyok ott ahol!!! nem igaz, hogy (1.5 utazgatas, ott par ora varakozas, ingyen, az ut €6 kb.) nem jott el nekem (ingyen) segiteni (a szabadidejeben).

2016. okt. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

*frusztralt


szornyu ez az uj frissites, nem tudok irni se. A gyk egyaltalan nem mobilbarat.

2016. okt. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ilyenkor arra gondolok, mennyire gáz eleve valakit sértegetni főleg indokolatlanul. Ott kell hagyni az ilyen embert, senkinek nem feladata és kötelessége mások lelkét istápolgatni ilyen áron.
2016. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

Nem tudok dühös lenni.

Mindenki felé csak sueretetet tudok nyilvánítani lehető legéssuerűbb módon.

Csak megvilágosultnak kell lenni. ))

Ha kérdésed van, írj nyugodtan.

2016. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!