Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert faj annyira a szakitas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rapidio kérdése:

Miert faj annyira a szakitas?

Figyelt kérdés

2.5 ev utan szetmentunk a baratnommel.Tegnap elott meg minden szep es jo ma pedig vege. Borzasztoan faj. Es soha nem tudom elfelejteni. A gondolat hogy mas oleli at az h masnak suttogja a fulebe hogy szeretlek nagyon faj.

Es mivel a masodik eselyben nem hiszek igy gyulolni akarom.

De hogyan lehetne valakit gyulolni akiert az eletunket is adnank? En gyulolni akarom megvetni h ne fajjon. Kerlem segitsetek ! :(

21f



2015. jan. 13. 01:31
1 2
 1/19 GrimmjoWwW ***** válasza:
hát a szerelem már csak ilyen .. amúgy egy a lényeg.. semmi kép nem beszélgess vele, nem lehettek még csak barátok sem mert úgy csak gyötrődni fogsz, ne akard elfelejteni mert akkor sosem fogod, éld az életed napról napra könnyebb lesz és előbb utóbb már csak az emléke marad . ennyi..
2015. jan. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem de gyulolni akarom mert ez igy borzaszroan faj:(
2015. jan. 13. 01:58
 3/19 anonim ***** válasza:

azért fáj ennyire, mert ilyen mély érzésű szerelemre vagy képes. Ezt az érzést ne csapásként éld meg hanem visszajelzésként és lehet, hogy hülyén fog hangzani egy kicsit, de örülj neki, hogy ennyire fáj, hogy ilyen mélyen tudsz szeretni.


Azonak nem fáj egy szakítás akinek a másik vagy nem jelentett semmit vagy nem is tud igazán mélyen érezni. Örülj neki, hogy te nem tartozol közéjük.


Ami pedig a barátnőd illeti, régi mondat, hogy olyan kocsi után ne szaladj ami nem vesz fel, ez itt is igaz, ráadásul az ő vesztesége nagyobb mint a tiéd, mert egy ilyen mély érzésű srácot hagyott faképnél.


Ennyi.

2015. jan. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 GrimmjoWwW ***** válasza:
van egy mondás.. ott leszel felejthetetlen ahol elakarnak felejteni, ahhoz hogy gyűlölni tudd keresned kell valamit ami miatt gyűlölheted, ahogy érzed nem kell ahhoz gyűlölnöd hogy elfelejtsd :)
2015. jan. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hidd el, fogod még gyűlölni... nagyon vékony a határ a szeretet és a gyűlölet között, ezt tapasztaltam is. (átéltem ugyanezt, mondjuk én 4 év után)
2015. jan. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Pár hét mulva már jobb lesz,nem fog fájni.
2015. jan. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek :(
2015. jan. 13. 07:20
 8/19 anonim ***** válasza:
Miert szakitottatok?
2015. jan. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
áz tesa, de ez van ba*ki, fogadd el. Sokáig szar lesz de már rajtad kivül senkit nem fog érdekelni hogy hiányzik fáj meg apámf*za, már bocs a szavatos kifejezésért. Törölj minden képet üzenetet smst hiváslistát mindent dobj ki ami az öve volt vagy neked adta mindent. Nem kell azonnal de 1 hónap alatt jó lenne szépen megszabadulni ezektől a dolgoktól, vegyél új coccokat magadnak panaszkodj egy csomót a spanoknak, de egy idő után már őket se fogja érdekelni 18 szor ugyan az a nóta szal majd neked is el kéne felejtened. Fáj b*ki ez van volt 2,5 jó évetek aztán ennyi kész vége, majd megtalálod újra a hiányzó dolgokat egy következő csajban, ez ilyen...
2015. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is egyik napról a másikra szakított velem. Máig nem értem miért. Most is piszkosul fáj, nagyon hiányzik, még mindig megsiratom, hogy nincs itt mellettem, nem ölelhetem meg, nem bújhatok hozzá, nem hallom a hangját, nem nézhetek a szemébe....


Ne higgy annak hogy ez csak jobb lesz. Ha igazi szerelem volt a részedről, akkor ez az idővel csak egyre rosszabb lesz. Egyre nagyobb lesz a hiányérzet.


Nekem ellentétesen működik, ahelyett, hogy kiszeretnék belőle... még jobban lángolok. Elfogadni se tudom, elfelejteni NEM is akarom.


Attól, hogy szíktottunk sikerült viszonylag békésen elválni, de.... ez egy nyitott seb a szívemen, amit Ő is tudja jól, hogy csak ő tud meggyógyítani.


Minden nap beszéltünk, szakítás után pár naponta, 2 hete egy szót se. Ez még rosszabb mintha beszélnék vele, így jobban szenvedek.


Ti miért szakítottatok? Nálunk azért mert a másik fél lángja kialudt a távolság miatt. (de ez enyémet miért csak erősítette, táplálta a távolság :( )

2015. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!