Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők? Ti hogy látjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők? Ti hogy látjátok ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Megismerkedtek és beszélgettek egy helyes, vonzó pasival de kiderül, hogy van barátnője. Ettől függetlenül kell nektek a pasi, nyomultok rá, meg akarjátok szerezni vagy békén hagyjátok?

2016. okt. 28. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Pasi vagyok, velem is sokszor előfordult, hogy egy csajjal tök jól elbeszélgettem, látszott, hogy simán eljönne randira is, tökéletesen ment minden és persze kiderült, hogy van barátnőm...

Szerintem 95% ezt egy nagy NEM-nek veszik, elkönyvelik, hogy "minden pasi foglalt", beszélgetnek még kicsit és tovább lépnek. Ez van. Nem nagyon van olyan aki ennek ellenére több energiát fektetne abba, hogy elraboljon.

Az egyetlen kivétel egy diszkóban lehet ahol a csaj csak dugni akarna és nem érdekli, hogy foglalt vagy, de ha már ott vagy akkor lehet te is azt akarsz...

2016. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Mivel házas vagyok, így az a legideálisabb, ha a férfi is foglalt. De nyomulni, megszerezni nem az én dolgom, teszek erre utalást, jelzést a többi már a férfin múlik. N
2016. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ên mêg ki is osztanám,hogy mit képzel magárol. Ês otthagynám a francba.. Én nem lennék a kapcsolatuk elrontoja az biztos. De lehet csak azért gondolom igy,mert én is kapcsolatba vagyok.
2016. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyomulok más pasijára. Ennél többet érnek az elveim.
2016. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nah, amint megtudom, hogy a pasi foglalt, totál elvesztem az érdeklődést. A foglalt pasi nem szexi sorry.
2016. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#2


Ez most komoly? Látom hatásos a mindennapos szappanopera-bámulás.

2016. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ugyanez, ahogyan az utolso irta. Ahogy megtudom, h a pasi foglalt, tlejesen elveszitem az erdeklodesemet iranta. Persze attol meg szivesen elbeszelgetek vele, de semmi tobb. Sot, meg ki is akadnek, ha esetleg kezdemenyezne vmit.
2016. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem nézek szappanoperát...
2016. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8


Akkor elég fura mentalitás, hogy házasként összejönnél egy másik házassal, sőt ezt mint "legideálisabb" jellemzed. Ez nem éppen egészséges. Az még oké, ha a sajátod megcsalod, de még valakit rávenni erre?

2016. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutna nyomulni, azonnal elvesztem az érdeklődésem, alapból nem férne bele az értékrendembe, hogy foglalt pasival kikezdjek, tök mindegy, mennyire helyes vagy vonzó. Ha pedig foglalt pasi nyomul rám, attól azonnal rosszul leszek, nem tudok férfiként tekinteni azokra a gerinctelen csúszómászókra, akik félrekacsintgatnak egy kapcsolatban.
2016. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!