Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitszólnátok, ha barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitszólnátok, ha barátnőtök nem szaeretne 3 hétig találkozni->?

Figyelt kérdés

Állítólag nem akarja magát a vizsgák előtt idegesíteni a kapcsolatunk miatt, ezért inkább nem akar találkozni, max csak 3 hét múlva

Szerinted?


2010. ápr. 27. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sztem ez csak duma...biztos van egy másik srác a dologban...
2010. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem igaz h az utcso 2 hét nem számit. Én akkorra hagytam minden tanulást s be is hoztam s még jol is sikerültek a dolgok.Én azt tanácsolom mindenkinek h felesleges évközbe mert addig elfelejti,az utolsó hetek sztem a meghatározóak. A lány lehet tulságosan stresszeli magát emiatt...nagyjábol mindenki az utolsó pár méternél kezd el jobban parázni olyankor meg semmi sem fontos csak essen már tul..Én ilyen voltam s abban az időszakban szakítottam a pasimmal...amit megbántam de már mind1 :S Te sztem légy kitartó és hagyd rá,ha hiányzol neki keresni fog,ha nem akkor tényleg gond van a kapccsal és az érettségi csak egy ok h lerázzon. Sok sikert.
2010. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. ápr. 30. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!