Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában minden hölgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában minden hölgy visszautasít pedig nagyon igyekszem szerezni valakit. Mi lehet ennek az oka? Lehet az, hogy mackós alkatom van?

Figyelt kérdés
Társkeresőkön a nők nagy része,eleve leírja,hogy a testes masszívabb alkat kizáró tényező náluk. A szórakozó helyeken meg hiába nevetnek velem,meg barátkoznak,de mindig a friend-zone-ba kerülök,mert azt mondják csak emberileg vagyok vonzó. A baráti köröm elég nagy,és sok nővel tartom a kapcsolatot,mert jól érzik maguk velem,csak nem szexuálisan,és szerelemben,hanem barátként. 3 testvérem van abból a 2 húgom,azt mondja szerintük is csúnya az alkatom,mert túl nagy darab vagyok szerintük is, az öcsém szerint is az a baj,hogy nem vagyok szépfiú,vagy ilyen sportos alkat. 25 vagyok amúgy. 2 éve nem volt barátnőm,akkor is az exem azért pattintott le,mert talált egy edző srácot,aki jobban néz ki,mint én,ezt el is mondta,de így is maradt a jó viszony közöttünk. Szerintetek,ha én is testépítő leszek akkor újra lehet esélyem ?

2016. okt. 29. 09:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem sokat számít a külső is szóval...
2016. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 omba ***** válasza:
100%

Én jó régen voltam ilyen tárkereső lapon, de az elég gagyi, nekem meg pont azt mondták, hogy 63 kilósként nem vagyok férfias - mintha valami ponty lennék... szóval van, aki pont a nagydarabokat kedveli, azon ne aggódj!

A 85 kg persze jelenthet nagy pocakot is.


Ami a te bajod, hogy neked tök mindegy ki, csak legyen - és te is tök mindegy vagy.

Szóval én nem nagyon halottam olyanról, hogy minden alap nélkül, két vadidegen emberből egy pár legyen.

Nekem mindig az ismeretségi körömből lett, aki lett - szóval volt már annak előzménye, jócskán.

2016. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Te nem mackós vagy, hanem egy dagadt lusta malac! A nyakad egyben van a testeddel a lentebb közölt képeden. Valami tutira nincs az agyadban rendben
2016. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szia sajnos soha se lesz barátnőd. Valahogy próbáld átvészelni, márcsak pár évtized van hátra :D
2017. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Vegyél 2 girját (vasgolyók, füllel), jót fog tenni ha használod. Szerintem pont ilyen masszív pasasoknak való.
2017. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem érzik rajtad a görcsösséget,hogy minden mindegy,csak valaki legyen.Nem egy jóleső érzés.
2017. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Annyi vagyok 185 cm es 86 kilo!"


Pont ennyi vagyok én is, és mackósnak közel sem mondanám magam, sőt, még hasam sincs.

Jó zsíros lehetsz, hangyányi izmokkal, már bocs. Én sportolok és normálisan kajolok és így jók az izom/zsír arány.

Kocogj (zsírégetés) és súlyzózz, egyél normálisan és csodát fog tenni.

2017. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is ott lehet a kutya elásva, hogy érződik rajtad az élőben történő ismerkedésnél a görcsösség, ill.az, hogy nem vagy magabiztos. A társkereső oldalakat hagyjuk, nincsenek jó tapasztalataim nekem sem.
2017. okt. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az a kanapén plüssállatokkal pózolós idióta, aki havonta kirak egy ilyen "macis" kérdést? :D ha igen, akkor csak azt tudom tanácsolni amit eddig: nem kell neked barátnő, neked nem szabad szaporodnod.
2017. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A magassàgodhoz a kilód leírva nem tűnik soknak.Valószinű csak edződnöd kéne kicsit.
2018. márc. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!